Закінчивши 29 повних перевірок щорічних декларацій, поданих членами Кабінету міністрів за 2015 і 2016 роки, співробітники Національного агентства з питань запобігання корупції виявили порушення при їх заповненні.

Як передає портал "УНН", при складанні і поданні щорічних електронних декларацій за 2015 рік порушення виявили у міністра юстиції Павла Петренка, міністра оборони Степана Полторака, міністра інформаційної політики Юрія Стеця, міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика, міністра культури Євгена Нищука, міністра інфраструктури Володимира Омеляна, віце-прем’єра Павла Розенка, віце-прем’єра Іванни Климпуш-Цинцадзе, міністра закордонних справ Павла Клімкіна, міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, віце-прем’єра Геннадія Зубка, віце-прем’єра В’ячеслава Кириленка, віце-прем’єра Володимира Кістіона, міністра Кабінету міністрів Олександра Саєнка, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

У 2016 році порушення виявлені в Іванни Климпуш-Цинцадзе, Павла Клімкіна, Ігоря Жданова та Володимира Кістіона.

У НАЗК пояснили, що ці помилки не є суттєвими.

Популярні новини зараз

Поміняють та відремонтують: киянам зробили важливе оголошення

Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити

Новий закон про мобілізацію: чи позбавлять українців житла за неявку по повістці

Гречку, соняшникову олію та борошно будемо купувати за новими цінами: скільки доведеться викласти

Показати ще

"Порушення, які виявлені, здебільшого можна віднести до категорії вчинених неумисно, враховуючи, що раніше у декларантів не було досвіду заповнення електронних декларацій, які, до того ж, і за змістом суттєво відрізняються від паперових", - пояснили в Агентстві.

Жодної порушення не знайшли в деклараціях за 2015 і 2016 роки у глави уряду Володимира Гройсмана, Остапа Семерака, Тараса Кутового, у декларації за 2015 рік у Андрія Реви, у деклараціях за 2016 р. – у Павла Петренка, Юрія Стеця, Олександра Саєнка.

Дивіться: Володимир Гройсман про роботу НАЗК

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", українські банки вирішили перевірити реальні доходи громадян.