Комітет Верховної Ради з питань охорони здоров’я рекомендував парламенту прийняти звернення до Кабінету міністрів про відставку в.о. міністра охорони здоров'я Уляни Супрун.
Про це повідомляє "Українська правда".
Рішення схвалити проект постанови №5642, внесений до парламенту ще 16 січня 2017 року, на засіданні у вівторок підтримали 7 членів комітету.
Це сталося після заслуховування звіту Супрун та її заступників.


На своїй сторінці у Facebook Богомолець також публікує свій перелік претензій до роботи керівництва МОЗ.
100 доларів можуть завдати проблем при обміні: які купюри важко збути
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого внесли у чорний список через "Оберіг"
Гороскоп на сьогодні, 22 квітня: на кого чекає прорив у вівторок, а кому варто триматися подалі від сварок
Мобілізують навіть з бронюванням: ТЦК знайшли законну лазівку
В свою чергу член комітету народний депутат від Радикальної партії Оксана Корчинська, яка голосувала проти цього рішення, вказує, що заслуховування звіту Супрун на комітеті, перетворили на "з'ясування стосунків".
На її думку, за недовіру Супрун голосувала "реакційна частина комітету, яка прагне повернутись до старої системи охорони здоров'я".
Варто відзначити, що раніше стало відомо про звільнення скандальної ректорки київського медичного вишу імені Богомольця Катерини Амосови. Міністерство охорони здоров'я звільнило її з посади.
Катерина Амосова в понеділок уранці, за даними ЗМІ, підписала відповідні документи щодо того, що вона ознайомлена з наказом.
Згідно з текстом наказу, К.Амосову буде звільнено з посади ректора університету 16 квітня через невиконання умов контракту.
Вона зазначила, що наказ про її звільнення університет отримав у п'ятницю ввечері.
У понеділок, 2 квітня, стало відомо, що новий конкурс на посаду ректора Національного медичного університету ім. Богомольця буде оголошений після проведення всіх процедур звільнення ректора вузу Катерини Амосової та передачі справ.
У МОЗ також уточнили, що оголошення про нові вибори ректора має бути протягом 7 днів із моменту появи вакантної посади. З цього моменту для прийому документів від претендентів на посаду відводиться термін у два місяці.
МОЗ звільнило Катерину Амосову з посади під час своєї прес-конференції.