Під час останніх виборів до Верховної Ради у списках кандидатів фігурував відомий журналіст Дмитро Гордон. У депутатському кріслі він побувати встиг, адже пройшов до Київради.
В коментарі порталу "Знай.ua" зізнався: насправді було кілька факторів, які підштовхнули зв'язатися із політикою. Один із ключових – Революція Гідності:
" Я пішов у політику тому, що виявився дурнем. Я піддався ейфорії Майдану, на який вийшов з першого дня, який живе в моєму серці досі. Тому, що це були чудові дні. Все, що потім почалося - вже погано".
Та почуття впевненості у тому, що майбутнє скоро зміниться на краще, було недовгим. Дуже скоро стало очевидно: у Верховній Раді спотворили навіть основні питання європейського курсу держави:
Військовозобов'язаним дали час до 5 лютого: що треба встигнути
ТЦК вичищають села – йдуть до тих, хто слабший: військовий обурився несправедливістю мобілізації
Відключення світла по-новому: українцям готують кардинальні зміни
Призупинення виплат пенсій: у ПФУ зробили важливу заяву
"А коли я побачив процес зсередини, зрозумів, що нічого не змінилося. Українська політика - потворне явище. І коли побачив все це, я зрозумів, що мій внутрішній комфорт набагато важливіше цього всього. …Я встав і пішов, оскільки у мене не було жодних зобов'язань. Встав і пішов, і відчув величезну радість і полегшення", - додав він.
Останньою краплею, як стверджує журналіст, були деталі декомунізації – саме він став одним із тих, хто не захотів голосувати за перейменування:
"Останньою краплею було... Ну передостанньою краплею було перейменування київської вулиці на честь Бандери. Я був єдиним, хто голосував проти. Хоча я підтримував всі перейменування в рамках декомунізації. Тому що я не люблю комуністів. Тому що вони знищили мільйони людей", - підсумував Гордон.
Дивіться: інтерв'ю з Дмитром Гордоном