Нещодавно уряд розповів про намір виставити на продаж Межигір'я. Стало відомо, які вимоги висуваються до нового власника цієї території.
Продаж Межигір'я буде здійснюватися на конкурсній основі. Територія колишньої президентської резиденції продається не назавжди, а лише на певний період часу. При цьому новий власник не зможе влаштовувати на величезній ділянці будь-який бізнес, який йому заманеться.
При цьому у потенційного покупця повинен бути досвід управління такими ділянками, а також можливість застрахувати і містити резиденцію в належному стані.
"Зберегти – це як певний актив у цьому стані, щонайменше. Якщо це можливо, його поліпшити. Якщо не можливо покращити, воно повинно генерувати певну суму надходжень у державний бюджет", — розповів начальник управління з питань управління активами АРМА Віталій Різник.
Популярні новини заразПоказати щеПовністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку
Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Процес продажу резиденції може затягнутися на кілька місяців. Експертам ще тільки належить оцінити майно, зібрати документа та отримати дозвіл на продаж ділянки і всього майна. При цьому варто пам'ятати, що Межигір'я залишається під арештом, і якщо суд змінить своє рішення, то його попередній власник може змусити нового покинути територію.
Свідчення, відсиджуючись в окупованому Сімферополі, в режимі відеоконференції дає екс-глава Міністерства внутрішніх справ Станіслав Шуляк. У своїх свідченнях колишній міністр заперечує мирний характер протестів на Майдані.