Реальна боротьба з корупцією починається з себе, але генпрокурор Юрій Луценко не помічає такої в рядах своїх соратників по БПП. Так народний депутат України Сергій Тарута прокоментував подання Генпрокуратури про позбавлення недоторканності трьох парламентаріїв.

"Я позитивно оцінюю сам факт початку розслідування невідповідності доходів і витрат. Впровадження практики Е-декларування дозволило побачити, що багато політиків і чиновники мають такі активи та матеріальні блага, джерела походження яких вони не можуть документально і логічно пояснити. Завдяки цьому наші західні партнери побачили реальний розмір корупції в Україні", - заявив народний депутат, виступаючи в п'ятницю в ефірі телеканалу NewsOne.

Він вказав на той факт, що в переліку представлених до позбавлення недоторканності народних депутатів немає жодного представника найбільшої фракції парламенту - БПП.

"Щоб створити до себе довіру, як до борця з корупцією, Луценку потрібно було почати зі своїх соратників. Ми розуміємо, що в БПП є люди, які контролюють фінансові потоки держкомпаній, а також ті, хто не можуть пояснити походження своїх капіталів. Боротьбу з корупцією завжди потрібно починати з себе і оточення, але Луценко своїх не зачепив", - підкреслив Сергій Тарута.

Парламентарій додав, що він не вважає все, що відбувається, політичним замовленням.

Популярні новини зараз

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

"В Україні багато підозрюваних, у тому числі в корупції, заявляють про політичне переслідування. Так, я вважаю, що такі переслідування в Україні є, але цим не можна пояснити всі останні факти взяття під варту високопоставлених чиновників і політиків. Суспільство вже втомилося від таких одноманітних виправдань. По відношенню до діючої влади вже сформувалася презумпція винності, яка автоматично поширюється на всіх її представників. Запит суспільства - посадити всіх, але суди у нас не здатні на справедливий розгляд справ "- пояснив Сергій Тарута.

Нагадаємо, що за результатами перевірки електронних декларацій народних депутатів Генпрокуратура просить зняти недоторканність з Геннадія Бобова ("Відродження"), Євгенія Дейдея ("Народний фронт") і Андрія Лозового ("Радикальна партія").