Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) внесло припис міністру соціальної політики Андрію Реві про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів.

Про це повідомляють на сайті НАЗК.

Відповідно до припису, Нацагентство вимагає провести службове розслідування для з'ясування причин і умов, що сприяли вчиненню посадовими особами правопорушень, пов'язаних із корупцією, і вжити заходів в установленому законом порядку.

"За результатами проведеної планової перевірки встановлено порушення за поданням декларацій до Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно 16 працівників Мінсоцполітики", - наголошується в повідомленні.

Також у приписі йдеться про вимогу надати НАЗК інформацію про виконання Антикорупційної програми Міністерством соціальної політики за 2017 рік до IV кварталу і почати оцінку корупційних ризиків у діяльності міністерства у 2018 році.

Популярні новини зараз

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Оплата комунальних послуг: що обов'язково потрібно перевіряти, щоб не втратити гроші

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Показати ще

Відзначають, що припис є обов'язковим до виконання. За його невиконання керівник органу, підприємства, установи, організації несе відповідальність, передбачену статтею 188-46 КУпАП.

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністр соціальної політики Андрій Рева зажив собі недоброї слави міністра-дієтолога своїми "економічними порадами". Спочатку він запропонував українцям менше їсти, оскільки, за словами Реви, вони витрачають майже всі свої гроші на продукти. Пізніше міністр заявив, що українці повинні сплачувати аліменти своїм батькам похилого віку. Крім того, він зацікавився найбільш уразливою соціальною категорією – матерями-одиначками.

На думку мінстра, отримати такий статус дуже вигідно, тому що "розвинена система соціального захисту в Україні просто стимулює людей офіційно не вступати до шлюбу".