Росія буде збивати ракети і знищувати джерела вогню у випадку ударів США по Сирії.
Про це заявив посол Росії в Лівані Олександр Засипкін ліванському телеканалу "Аль-Манар", передає видання "РИА Новости".
"Росія буде виконувати заяву свого президента, пов'язану з будь-якою агресією США на Сирію, збиваючи американські ракети і завдаючи ударів по джерелах вогню", - сказав він.
Як раніше передавав портал "Знай.ua", Сполучені Штати Америки розглядають варіант міжнародної військової відповіді на хімічну атаку в місті Дума (Сирія).
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Як зазначає агентство, його співрозмовники конкретних планів не розкрили, але повідомили, що цілями, за якими можуть бути нанесені удари, можуть стати об'єкти, пов'язані з наявною інформацією про об'єкти з хімічною зброєю в Сирії.
Так, серед можливих цілей опитані агентством експерти називають авіабазу сирійських ВПС в Думайрі і аеродром Хмеймім, де базуються російські сили.
Також відзначається, що Білий дім в заяві від 4 березня визначив Хмеймім як відправну точку для бомбардувань російськими ВКС передмістя Східної Гути. Одночасно Білий дім, Пентагон і Держдепартамент відмовилися коментувати конкретні варіанти відповіді на хіматаку в Думі.
"Багато загиблих, в тому числі діти і жінки, в безглуздій хімічній атаці в Сирії. Зона ураження повністю блокована сирійською армією, через що повністю недоступна для зовнішнього світу. Президент Путін, Росія і Іран відповідальні за підтримку "тварини" Асада", - написав Трамп.
Зазначимо, канцлер Німеччини Ангела Меркель перед зустріччю з президентом України Петром Порошенко обговорила ситуацію в Україні в телефонній розмові з президентом Росії Володимиром Путіним.
За словами Зайберт, сторони погодилися на необхідності підтримки перемир'я на Донбасі і якнайшвидшому обміну полоненими. Крім того, Путін і Меркель вважають важливим продовжити роботу в так званому "нормандському форматі" - за участю Франції та України.