Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман нещодавно отримав досить дивного листа. До нього звертався народний депутат Юхим Звягільський.
Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Олександр Дубинський, додавши фото звернення.
Лист Гройсману
У тексті йшлося про військово-цивільну адміністрацію Авдіївки, де нібито хтось блокував створення "Соціального офісу". Депутат аргументував необхідність тим, що потрібно зібрати "всі послуги в одному приміщенні". На перший погляд нічого дивного. Але коли справа дійшла до фінансування з боку міністерства цієї пропозиції, політик, певно, не витримав і описав прем'єру стан речей нецензурною лексикою.
"Інформую Вас, що виконання вашого доручення…Міністерство фінансів України вас та мене послали на…", - далі продовжувати не будемо, самі все побачите на фото.
Звернення Звягільського до Гройсмана
ТЦК "візьме на олівець": кому постійно доведеться йти до воєнкомату
Кінець війни вже близько? Астрологи назвали вирішальні дати для України
Великий, та марний: мексиканець із рекордним "органом" залишився без роботи, ще й на "джуджун" ніхто не дивиться
З відстрочкою можна попрощатися: кого "Оберіг" відправляє у чорний список


Невідомо, чи пояснив щось потім нардепу прем'єр, але такий лист точно викличе чимало питань.
Хто такий Юхим Звягільський?
Український політичний та громадський діяч, народний депутат України 1-го, 2-го, 3-го, 4-го, 5-го, 6-го, 7-го та 8-го скликань (з 1990 року), Герой України, виконувач обов'язків прем'єр-міністра України з вересня 1993 по липень 1994 року, кандидат технічних наук, професор. З листопада 1994 року по березень 1997 року проживав у Ізраїлі, ховаючись від слідства за підозрою у зловживанні службовим становищем. Один з співзасновників та колишній член Партії регіонів.
У березні 1990 року обраний Народним депутатом України 1-го скликання від Донецької області. Від листопада 1992 року — голова Донецької міської ради народних депутатів та голова виконкому.
В ході компанії по виборах президента України 1994 року був однією з головних мішеней критики опозиції президентові Леоніду Кравчуку, звинувачувався у зловживанні службовим положенням тощо. В результаті цієї компанії, тиску і погроз, опинився під слідством.
У 2006 році став народним депутатом України (№ 9 списку Партії регіонів). У 2007 році вшосте став народним депутатом України (знову дев'ятий номер списку Партії регіонів), що вже тоді становило єдиний випадок. У 2012 році усьоме став народним депутатом України від Партії регіонів (ОВО № 45), і найстаршим депутатом Верховної Ради України. 16 січня 2014 року голосував за «диктаторські» закони, і не голосував за їх скасування.
Дивіться: Як змусити чиновників жити як прості люди? Олександр Дубинський