В ході розслідування катастрофи МН-17 на Донбасі експерти встановили, що російські радари, знімки з яких були надані як докази, могли й не зафіксувати ракету, випущену з "Бука". Про це передає видання trouw.nl з посиланням на прокуратуру Нідерландів.

Росія надала знімки з цивільної радіолокаційної станції, на яких ракети немає.

Слідчі стверджують, що відсутність ракети на зображенні не є доказом, так як станції такого типу можуть не фіксувати об'єкти, які летять швидше цивільних літаків.

Однак в Росії заявляють, що радар не міг не зафіксувати ракету і цей факт підтверджує їхню версію про неможливість пуску з Первомайського (Донецька область).

Популярні новини зараз

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", справа за трагедією Boeing авіакомпанії Malaysian Airlines рейсу MH17, який зазнав аварії на тимчасово окупованих територіях Донбасу, розглядатимуть в окружному Гаазькому суді.

У судовому розгляді зможуть брати участь родичі жертв цієї авіакатастрофи незалежно від їх національності. Таким чином, всі потерпілі будуть забезпечені рівні права. Крім цього під час суду буде розглянута причетність до катастрофи всіх підозрюваних. Про кого саме йдеться, нідерландський уряд в своєму повідомленні не вказав.

Нагадаємо, вдалося з'ясувати про головних підозрюваних у справі катастрофи МН17. У мережі опублікували статтю нідерландського видання незалежних журналістських розслідувань Zembla, в якій перерахували імена головних підозрюваних у справі збитого літака рейсу МН17 над Донбасом в 2014 році.

Ми також писали про те, що в російському Міністерстві закордонних справ заявили, що Сполучені Штати звинуватили РФ у аварії лайнера ще до того, як це сталося. За дивною кремлівською версією, саме з цієї причини Росію не запросили до розслідування страшної трагедії.

"Звинуватили Росію до того, як Boeing впав. Це достеменно підтверджено", - заявив Володимир Єрмаков - глава департаменту з питань нерозповсюдження та контролю над озброєннями МЗС Росії.