Основні підозри щодо діяльності чиновників Міноборони базуються на тому, що у відомства не було жодних причин для заключення угоди на постачання палива по цінам, які не відповідають дійсності.
Відповідну заяву в коментарі "Цензор.нет" зробив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.
Справа розслідується вже більше року, адже до цього моменту реальних доказів корупції не було. Але згодом порушили питання про відкриті торги та заявлені на них суми. Зокрема, мова йде про заступника міністра оборони України Ігоря Павловського і директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства Володимира Гулевича.
"Був мільярд гривень на пальне. Було проведено тендер, і підприємство зобов'язалося за цей мільярд поставити 70 тисяч тонн палива. Через місяць з'являється довідка однієї Торгово-промислової палати та довідка одного з державних підприємств, були коливання цін , тому треба переглянути. Уклали додаткові угоди, збільшили ціну, а обсяг поставок зменшили. ..149 млн грн збитку, підтвердженого відповідною експертизою ", - підкреслив він.
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Холодницький нагадав: свого часу у Міноборони офіційно підтвердили коливання вартості на паливному ринку, але правоохоронці довели протилежне під час незалежної перевірки.
Відомо, що Гулевича та Павловського підозрюють у привласненні та розтраті державного майна в особливо великих розмірах (за ч.5 ст. 191). При цьому останній запевняє: минулого року пальне для потреб ЗСУ закупили нібито за найнижчими на той час цінами.
Дивіться: запобіжний захід для чиновника Міноборони