Нещодавно стало відомо про те,що білоруський держбанк знову намагається купити українську "дочку" Ощадбанку. Після відмови в придбанні істотної участі в українській дочірній структурі російського державного "Ощадбанку" в березні, від фіну станови знову подали відповідні документи в Національний банк України.

Про це повідомляється на сайті "Паритетбанк". "У нас було достатньо часу, щоб уважно вивчити вимоги регулятора України і належним чином підготуватися до участі в угоді, - наводяться в повідомленні слова голови правління банку Сергія Бєлова. - Рішення про другий тур переговорів було прийнято наглядовою радою банку і є логічним продовженням інвестиційної стратегії розвитку "Паритетбанк".

Нагадуємо, грудні 2017 року білоруський державний "Паритетбанк" направив пакет документів до Національного банку України для узгодження покупки 100% акцій української дочірньої структури російського державного "Ощадбанку". У березні 2018 року Нацбанк відмовив "Паритетбанк" в придбанні їм істотної участі в українській "дочці" "Ощадбанку". Таке рішення було прийнято в зв'язку з невідповідністю заявника вимогам законодавства України.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що в Україні розгорнувся справжній політико-економічний спектакль на двох сценах: малій та великій.

Популярні новини зараз

1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам

Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці

Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше

Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

Показати ще

Так на "малій" виступали аналітики і керівники НБУ, які оцінили макроекономічні перспективи країни на найближчі місяці.

А ось на "великий" сцені панував МВФ з його фінальною частиною "антикорупційного балету" і як не дивно Мінфін в особі "артиста великих і малих академічних театрів". І прізвище його занадто відоме, щоб його називати ... Передає Главред.

Підпис міністра фінансів стоїть під меморандумом про співпрацю з МВФ і будь-які документи щодо його подальшої імплементації підлягають візуванню і "закарлючки" виконуючого обов'язки у фонді не вітаються. Крім того, восени цього року Україна планувала розмістити черговий випуск єврооблігацій, а інвестори не люблять спілкуватися з частково легітимними керівниками, яким потрібно буде візувати проспект емісії.

Зняти з посади, то у нас знімають, а ось призначити явно не поспішають, дуже вже багато в цьому відомстві зав'язано прихованих інтересів, у вигляді так званих "пожежних машин", субвенцій на користь окремих регіонів і фінансування депутатських округів. Хотелок багато, а "стільця", тобто бюджету може на всіх не вистачити. А це означає, що і знайти 226 голосів буде складно і дорого.