Фахівці з “Ощадбанку“ попереджають своїх клієнтів про можливу небезпеку. Мова йде про використання послуг банківської установи за допомогою сайту. Про це повідомляє Mind.ua з посиланням на прес-службу української фінансової установи.

Не так давно в “Ощадбанку“ заявили про те, що їм вдалося виявити шахрайський фішинговий сайт. Клон офіційної віртуальної площадки з головного банку країни практично повністю копіює оригінальний сайт, що може ввести в оману обивателів.

Експерти нагадують про те, що у банку є тільки один офіційний сайт. Будь-які його клони можна розцінювати як спроби шахраїв привласнити собі гроші на рахунках нічого не підозрюють неуважних користувачів віртуальної павутини.

Фишинговая майданчик, яку створили аферисти, була виявлена під веб-адресою: oschadbk.com.

Популярні новини зараз

"Тисячу Зеленського" дозволили отримати ще одним способом: як скористатися можливістю

Гороскоп на 13 грудня: як провести останню "нещасливу" п'ятницю року

Увага для всіх, хто має газові плити: Газмережі терміново звернулися до українців через холоди

В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."

Показати ще

У прес-службі “Ощадбанку“ підкреслили, що вказаною адресою їх фінансова установа не має взагалі ніякого відношення. Не несуть фахівці банку і ніякої відповідальності за розміщену на шахрайської платформі інформацію.

Головна проблема такої електронної підробки криється в тому, що нечисті на руку ділки не просто скопіювали дизайн оригінального сайту і всю супутню інформацію, а в тому, що була повністю скопійована система онлайн-банкінгу.

Це означає, що неуважний власник рахунку в “Ощадбанку“ може ввести особисті дані з пластикової карти, якими скористаються зловмисники.

Щоб запобігти разі можливих афер, фахівці фінансової установи звернулися за допомогою в Департамент кіберполіції і в Службу безпеки України з проханням заблокувати зазначений шахрайський сайт. Про це додатково повідомили представники Національного банку.

Пізніше стало відомо, що хостинг фішингових сайтів розташовується на території іншої країни, що ускладнить пошуки його власника. Експерти в області кіберзлочинів відзначають, що для подібного роду афер взяття хостингу, розташованого за межами України – цілком звична практика, що дозволяє зловмисникам уникнути відповідальності після виявлення сайту-підробки.

Щоб запобігти подібний обман, прес-служба “Ощадбанк“ нагадала всім своїм клієнтам, що користуватися для фінансових операцій слід тільки сайтами, адреси яких починаються з префікса “https://“.

Усунення помилок онлайн-платежів “Ощадбанку“

Нагадаємо, раніше портал "Знай.uа" писав про те, що Національний банк України у поточному році проведе стрес-тестування 25 банків.