Суддя КСУ Ігор Сліденко, який доповідав по скандальній справі електронного декларування, протягом двох років не вносив до своєї декларації інформації про користування будь-якою нерухомістю.
Журналісти BIHUS info влаштували справжнє розслідування і показали українцям всю правду у програмі "Наші гроші".
Читайте Знай в Google News!
Ще у 2015 році не мав жодної нерухомості. А лише заселився у 100-метрову державну квартиру, яку наступного року приватизував, продав і купив нову у центрі столиці.
Сліденко був призначений на посаду у березні 2014 року. Відомство знаходиться у Києві, тож логічно було б припустити, що з Вінниччини він мав приїхати з родиною у столицю на постійне місце проживання. Але протягом двох років – з 2015 по 2016 роки – суддя КСУ не відображав у деклараціях будинків чи квартир у власності, оренді або ж користуванні, хоча у частині “місце фактичного проживання” вказував саме Київ. За законом декларант мав би показати майно, яким користувався навіть якщо це була кімната в гуртожитку або тимчасове проживання у родичів. В той момент в декларації судді був лише автомобіль Peugeot 2011 року випуску.
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
А у декларацію за 2017 рік Сліденко вніс вже одночасно два житла: орендовану у Державного управлінні справами квартиру площею 47 кв м, та службову від КСУ – площею 108 квадратів на проспекті Науки. Останню менше ніж за рік родина судді приватизувала і продала.
Гроші від продажу найімовірніше були вкладені в купівлю нового житла – у 2019-му у власності суддівської родини з’явилася квартира в самому центрі Києва – на Інститутській. 87.8 квадратів тут обійшлися в понад 5 мільйонів гривень.
Як відомо, Конституційний суд вирішив знести величезний блок антикорупційної реформи. Після того, як конституційні судді "вбили" е-декларування - понад 5 мільйонів декларацій, виникло логічне запитання, а що ж вони там так переживають? І, як виявилось, є чого!
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, чому судді КСУ "знесли" е-декларування: мільйони на рахунках, дорогі пентхауси і російські пенсії.
Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський особисто переконуватиме "слуг народу" голосувати за звільнення суддів КСУ.
Також портал Знай.uа писав, що Зеленський присоромив "слуг народу" і закликав до дій: "Ви захищаєте суддів КС".