Про це у своєму блозі «професійні мільйонери, які встановлюють нам тарифи» для видання "Цензор.нет" пише політолог Кирило Сазонов.

"Загалом Тарасюк людина далеко не бідна. Майже 10 млн грн готівкою у валізі, земельні ділянки під Києвом на 6000 кв м, що можна ріпаком засівати. Заміський будинок на 350 квадратів і 4 квартири в Києві по 160-200 кв.м – безумовно людина не бідує. Але при всьому цьому потрапив під антикорупційну перевірку НАЗК», - пише політолог.

Також за його даними, глава НКРЕКП задекларував два автомобілі Lexus LS 460 і Porsche Macan, годинник Vacheron Constantin і костюм за 200 000 грн.

Решта п'ять членів комісії, за словами політолога, задекларували близько 7 млн гривень заощаджень у гривневому еквіваленті.

«І ось ці люди, яких нам представляють нібито професіоналами своєї справи з нульовою толерантністю до корупції, керують енергетичним ринком. Керують так, що борги між учасниками цього ринку досягли 50 млрд грн, держкомпанії на межі банкрутства, а тарифи ростуть по три рази за рік. Все це супроводжується безперервним звинуваченнями в корупції і кримінальними справами», - зазначає Сазонов.

Популярні новини зараз

Чергуватимуть представники ТЦК: де українцям тепер можуть вручити повістку

"Війна на території росії": відомий астролог назвав час, коли Україна відчує мир

Шукати іншу роботу або голодувати у старості: яку пенсію дадуть людям із зарплатою 10 000 грн

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

Показати ще

На думку політолога, ідея призначення бізнесменів на державні посади без належної перевірки та відкритого конкурсу себе зжила.

Чинний склад НКРЕКП, за його словами, був непрозорим чином відібраний і призначений одним указом президента Володимира Зеленського.

Нагадаємо, 7 жовтня НАЗК розпочало антикорупційну перевірку голови НКРЕКП Валерія Тарасюка. Причиною стали підозри в конфлікті інтересів, пов'язаному з енергетичним бізнесом його рідного брата.

Ці факти оприлюднили народні депутати-члени тимчасової слідчої комісії. Вони також повідомили у регулярних візитах Тарасюка до Росії після анексії Криму та початку війни.

В цілому депутати звинувачують НРКЕКУ в непрофесіоналізмі і створенні декількох корупційних схем і називають цей орган відповідальним за безпрецедентну кризу в енергетиці.