Про це заявив член наглядової ради Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

«Підвищення тарифу для «Укренерго» - це спроба Тарасюка та решти членів комісії, яку хочуть визнати корупційною, перекласти цінову відповідальність на народ. Отак, за рахунок різних схем НКРЕКП довела галузь до катастрофи, а тепер протягнули свої рученята до гаманців пересічних українців», - заявив Корольчук.

За інформацією експерта, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) та Світовий банк також стурбовані якістю роботи чинного складу НКРЕКП і упродовж останніх півроку закликають оновити його.

«Ну от за що таке «щастя» Україні - постійні скандали навколо регулятора? На додачу ЄБРР та Світовий банк уже півроку всі пороги в Україні оббивають та просять нарешті забрати «тимчасовий» склад НКРЕКП», - зазначив Корольчук.

За його словами, наразі Окружний адмінсуд Києва розглядає позов депутата Михайла Волинця щодо відставки керівництва НКРЕКП через численні зловживання цього органу.

Популярні новини зараз

Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Нагадаємо, на 7 жовтня НАЗК почало перевірку глави НКРЕКП Тарасюка за бізнес-інтересів його брата в енергетиці.

Ці факти виявили депутати-члени Тимчасової слідчої комісії. За їхньою інформацією рідний брат голови НКРЕКУ керує компанією «Еф енд Ем Україна», під час роботи Тарасюка в НКРЕКУ працювала на ринку електроенергії і була контрагентом ряду державних підприємств енергетичного сектора.

Крім того, депутати встановили, що після 2014 року Тарасюк регулярно відвідував Росію, в тому числі прямим залізничним сполученням Київ-Москва влітку 2018 року.

Чинний склад НКРЕКП був призначений президентом Володимиром Зеленським в жовтні 2019 року.