Про це заявив народний депутат, член фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.
«При попередній владі, державні енергетичні компанії генерували для бюджету мільярдні прибутки. Нинішні управлінці, в тому числі і в НКРЕКП, докерувалися до того, що «Енергоатом» на грані банкрутства, а мільярдну фінансову діру в «Укренерго» рятують черговим підняттям тарифів», - повідомив депутат.
Недавню заявку НЕКРЕКП про тиск з боку групи народних депутатів Гончаренко назвав спробою відволікти увагу від кризи, що виникла на енергоринку через діяльність комісії.
«Всі ці заяви НКРЕКП і проплачених Тарасюком активістів-залізничників як Сергій Лещенко про тиск - це щоб відволікти увагу», - вважає Гончаренко.
Він нагадав, що до теперішнього часу ні Лещенко, ні Тарасюк жодним чином не прокоментували їхні фінансові відносини під час виборчої кампанії 2019 року.
Будуть великі штрафи: з якого віку юнаків чекають у ТЦК
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
«А чому це Лещенко з Тарасюком не звинуватили і мене в тиску на чиновників НКРЕКП? І я так і не почув відповіді, за що Тарасюк влітку 2019 року заплатив Лещенку 415 тисяч гривень після того як пару раз з’їздив до Москви», - додав народний депутат Гончаренко.
Нагадаємо, 9 жовтня НКРЕКП заявило, що звернулося до ДБР з заявою про тиск з боку групи народних депутатів, що входять до тимчасової слідчої комісії, яка вивчає зловживання на енергоринку.
За два дні до цього, 7 жовтня, стало відомо, що НАЗК розпочало перевірку голови НКРЕКП Тарасюка через бізнес-інтереси його брата в енергетиці за зверненням ТСК.
Ці факти виявили депутати-члени ТСК. За їх інформацією рідний брат голови НКРЕКП керує компанією «Еф енд Ем Україна», яка під час роботи Тарасюка в НКРЕКП працювала на ринку електроенергії і була контрагентом ряду державних підприємств енергетичного сектору.
Окрім того депутати встановили, що після 2014 року Тарасюк регулярно відвідував Росію, в тому числі прямим залізничним сполученням Київ-Москва влітку 2018 року.