Про це в ефірі телеканалу ZIK повідомила адвокат сторони захисту Наталія Дригваль.

"Така агресія з боку НАБУ - спроби оскаржити і в офіс генерального генпрокурора, і через звернення Чумака (екс-депутат Віктор Чумак, - прим.) через Вищий антикорупційний суд - це є спробою відновлення своєї репутації", - повідомила Дригваль.

Адвокат підкреслила, що більше 5 експертиз не підтвердили наявність ніякої шкоди від дії формули "Роттердам»" і ще більше десятка експертних висновків встановили, що формула була повністю коректна і обгрунтована.

На думку ще одного адвоката сторони захисту Ірини Одинець, НАБУ роками спекулювало на темі «Роттердам+» і тому після законного рішення САП закрити справу через відсутність складу злочину, відмовляється це рішення визнавати і намагається поставити його під сумнів.

"Дарма що НАБУ годувалося з цієї справи, "розслідуючи" і шукаючи де тільки можна і збитки, і потерпілих, щоб зараз сказати, що справа просто закрита? Тому вони пішли його (рішення САП про закрили справи-прим.) оскаржувати», - зазначила в ефірі телеканалу ZIK Ірина Одинець.

Популярні новини зараз

Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Показати ще

Нагадаємо, 28 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про закриття справи «Роттердам+» через відсутність достовірних і вичерпних доказів провини підозрюваних.

11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули " Роттердам»". До цього також жодна державна експертиза, проведена як з ініціативи НАБУ, так і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитку.

9 вересня сторона захисту офіційно отримала від САП копію постанови про закриття цієї справи.

Формула "Роттердам»" діяла в 2016-2019 роках для визначення ринкової вартості вугілля при розрахунку прогнозної оптової ціни електроенергії. Формула автоматично припинила дію 1 липня 2019 року з введенням ринку електроенергії, після цього ціна вугілля та електроенергії для промислових споживачів зросла.