Про це заявив народний депутат Валентин Наливайченко.
«Замість того, щоб боротися з корупцією, НАБУ вирішило боротися зі здоровим глуздом і знову намагається переконати суспільство повірити в свій медіа-міф під назвою «Роттердам+», - написав депутат на своїй сторінці в Facebook.
Він зазначив, що наразі всі свої PR-зусилля НАБУ спрямовані проти САП, щоб домогтися скасування рішенні про закриття справи «Роттердам+» через відсутність складу злочину.
«Виявилося, що політична заангажованість НАБУ штовхає їхнє керівництво знову товкти воду в ступі», - наголосив Валентин Наливайченко.
Нагадаємо, 28 серпня САП оголосила про закриття справи «Роттердам+» через відсутність достовірних і вичерпних доказів вини підозрюваних.
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Дають лише 3 дні: в Україні змінилися правила повісток поштою, що це змінює для чоловіків
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули «Роттердам+». До цього також жодна державна експертиза, проведена як з ініціативи НАБУ, так і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитків.
9 серпня сторона захисту офіційно отримала від САП копію постанови про закриття цієї справи.
Формула «Роттердам+» діяла в 2016-2019 роках для визначення ринкової вартості вугілля при розрахунку прогнозної оптової ціни електроенергії. Формула автоматично припинила дію 1 липня 2019 з введенням ринку електроенергії, після цього ціна вугілля і електроенергії для промислових споживачів зросла.