Українські отримувачі субсидій на оплату комунальних послуг зіштовхнулися з тим фактом, що їхні доходи будуть перевірені на відповідність тим, які були вказані при запиті на фінансову допомогу. Інакше кажучи, якщо в людини будуть виявлені доходи чи інші значимі зміни матеріального становища, то вона не зможе отримувати субсидію і навіть буде вимушена її повернути державі.Така політика, яка може завдати болючого удару найнезахищенішим прошаркам населення, викликала критику громадськості та фахівців.
Так, зі своїми зауваженнями до нововведень виступив і економічний експерт Юрій Атаманюк в ефірі телеканалу 112.
Атаманюк наголосив, що така ініціатива уряду є послідовною реалізацією "ідеології" монобільшості - саме такою ж логікою керувався, наприклад, народний депутат Євгеній Брагар, який пропонував пенсіонерці продати собаку, щоб розрахуватися за комуналку.
"Тільки в аморальних ублюдків могла виникнути ідея вирішувати проблему за рахунок малоймущих, малозабезпечених і незахищених", - емоційно схарактеризував програму верифікації субсидій економічний оглядач.
Якщо раніше в Україні було прийнято нападати на бізнес, зазначає Атаманюк, то новий уряд пробував тепер зачавити перевірками й пенсіонерів.
Гороскоп на 23 листопада для всіх знаків Зодіаку: Близнюки рулюватимуть суботою, Скорпіонів все-таки виведуть із себе
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
"Краще померти, а то затягають по судах", - висловлює позицію пенсіонерів Атаманюк.
Нагадаємо, ПриватБанк відмовив дитині без батьківської опіки, українці не змовчали: "Дискримінація за соціальним походженням?"
Як повідомляв портал "Знай.uа", Мандзій розповіла, яким буде навчання у школах з вересня: "зелені уроки" та маски на перервах
Також "Знай.uа" писав, в Україні зростуть зарплати бюджетників – скільки люди отримуватимуть уже з вересня