Про це заявив директор спеціальних проектів науково-технічного центру «Психея», один із співавторів стратегії Геннадій Рябцев.

«Коли стратегія приймалася, то було передбачено її періодичне оновлення по завершенню кожного етапу цієї стратегії. Оскільки перший етап закінчується в 2020 році, логічним виглядає необхідність визначення результатів реалізації першого етапу і коригування завдань енергетичної стратегії у світлі тих змін, які сталися останнім часом», - сказав Рябцев.

При цьому він підкреслив необхідність оновлення документа, а не написання нового, оскільки поставлені в ньому цілі залишаються актуальними. За його словами, ряд сьогоднішніх проблем в енергетиці загострилися через ігнорування органами виконавчої влади тих завдань, які були передбачені Енергостратегією-2035 для реалізації на першому етапі.

«Там чітко було встановлено, що за цей час необхідно вирішити проблеми з перехресним субсидуванням, з боргами, з формуванням необхідного правового поля для реалізації нових ринкових принципів на всіх ринках – починаючи від ринку електричної енергії і закінчуючи ринком житлово-комунальних послуг», - пояснив Рябцев.

Нагадаємо, раніше директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко заявив, що Минекоенерго слід скоригувати Енергостратегію-2035 з урахуванням змін в економіці і зниження попиту на електроенергію.

Популярні новини зараз

В Україні хочуть позбавитися хрущовок: що чекає на власників житла

Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею

Українці нарешті побачили Poch Tavria XL, яку збирали для Франції: навіть у таких журналах немає

Платіжки за травень не порадують: постачальник газу підвищив тариф

Показати ще