У вівторок 28 квітня Офіс президента України розмістив фотографію і новину в соціальній мережі Facebook, на якій президент Володимир Зеленський підписує закон про вільний ринок землі.
Навіть суперечливість цього закону відійшла на другий план після того, як українці побачили, як Володимир Зеленський це робить.
На кріслі сидить голова Офісу президента Андрій Єрмак в масці, а поруч стоїть сам президент Володимир Зеленський і підписує документ. Багато хто відразу ж кинулися жартувати, що Володимир Зеленський лише підписує потрібний документ, який йому подає Андрій Єрмак.
"Таке враження, що президент сидить, а помічник варто", - зазначив Семен Кабакаєв і судячи з більш ніж 400 лайків його думку розділили сотні українців.
Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа
Індексація пенсій у 2025 році буде не для всіх: хто опиниться за бортом підвищень
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги
Також українці запідозрили, що у штат Володимира Зеленського пробралися "порохоботи", які і зробили такий невдалий кадр, переставивши місцями главу держави і його чиновника.
"А хто це біля Єрмака і без маски!?" - українці дуже жваво підтримали дискусію.
Нагадаємо, як писав Знай Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі. Про це повідомили на сайті глави держави у вівторок, 28 квітня. Документ передбачає формування законодавчого поля для запровадження ринкового обороту земель сільськогосподарського призначення.
"Закон, який підписав глава держави, дасть змогу забезпечити реалізацію конституційних прав громадян на вільне розпорядження своєю власністю і створити прозорі умови для придбання у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення громадянами України", – йдеться у повідомленні.
Закон про ринок землі передбачає:
Законом передбачено, що з 1 липня 2021 право власності на земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею до 100 гектарів можуть купувати лише громадяни України.
З 1 січня 2024 таку можливість отримають також юридичні особи, власниками яких є українці. Вони зможуть купувати в 10000 гектарів землі.
Заборонено також продаж державних та комунальних земель.
Згідно з підписаним законом, питання, надавати іноземцям право купувати землю, буде вирішуватися на референдумі.