Секретар РНБО Олександр Данилюк наголошує, що позиція співвласника студії "Квартал 95" Бориса Шефіра щодо закону про українську мову і мовних квоти на телебаченні і радіо є його особистою позицією.
Про це він розповів під час прес-конференції.
Зокрема, Данилюк розповів, що у Бориса Шефіра, як і у кожної людини є свої погляди на ту чи іншу проблему. При цьому він тут же наголосив, що люди, які керують державою беруть до уваги виключно закони України.
"Якщо ви запитаєте мою позицію, то вона відрізняється. У Бориса Шефіра свої погляди, на які він має право. Але є позиція держави, яка керується прийнятими законами", - сказав він на брифінгу в п'ятницю після завершення наради членів РНБО, відповідаючи на питання журналістів.
Варто відзначити, що раніше співвласник групи "Квартал 95" Борис Шефір в інтерв'ю розповів, що потрібно зменшити частку мовних квот на телебаченні та радіо і переглянути неоднозначний мовний закон.
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Варто нагадати, що співвласник студії Квартал 95 і друг новообраного президента Володимира Зеленського Борис Шефір розповів про плани на майбутнє і яку роль у долі проекту зіграє слуга народу. Сам він зазначив, що йти у політику не хоче.
Нагадаємо, відомий український блогер Юрій Романенко підтримав заяву соратника новообраного президента України Бориса Шефіра щодо необхідності скасування мовного закону. Він зазначив, що такі заяви – саме те, що він бажає бачити в якості першочергових кроків адміністрації Зеленського. Також блогер висловив надію на те, що на виборах в Раду коаліція отримає більшість і "прибере цю дикість".
Як повідомляв "Знай.ua", директор ТОВ "Квартал 95" Борис Шефір, брат першого помічника президента України Володимира Зеленського Сергія Шефіра заявив, що з президентом Росії Володимиром Путіним можна при бажанні "домовитися".
Також "Знай.ua" писав, що починаючи з вівторка, 21 травня, новоспечений президент України Володимир Зеленський почав видавати укази про призначення на посади. Які найважливіші кадрові зміни сталися у країні за цей час?