За словами Оснаты Лубрані, яка є координатором всієї системи ООН в Україні і за сумісництвом координатором з гуманітарних питань в підтримку рівної участі жінок у парламентських виборах, Україні необхідно збільшити квоти жінок у Раді.
Лубрані виступила в підтримку рівної участі жінок у позачергових виборах в Україні. Її цитує представництво ООН в Україні.
"З огляду на майбутні парламентські вибори, від імені ООН я хотіла б звернути увагу на важливість рівної участі жінок у виборах та їх представництва в наступному скликанні Верховної Ради. Жінки складають 54% населення України, але протягом усієї історії вони лише незначною мірою були представлені в уряді і Верховній Раді і ніколи не займали посаду президента", - підкреслює Лубрани.
Координатор закликає "проявити політичну волю і мужність реалізації не менше 30-відсоткової квоти для жінок-кандидатів у виборчих списках політичних партій".
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть
"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
"Я б хотіла апелювати до зобов'язань України відповідно до Конвенції ООН про ліквідацію всіх форм дискримінації щодо жінок, яку вона ратифікувала. Стаття 4 вимагає від держави реалізувати тимчасові спеціальні заходи, включаючи квоти, а стаття 7 закликає до ліквідації дискримінації щодо жінок у політичному та суспільному житті країни", - відзначає представник ООН.
Крім того, вона заявила, що в ООН будуть співпрацювати з жінками і чоловіками в Україні для досягнення "соціальної справедливості та сталого розвитку в країні".
Ще ми писали, що Міністерство освіти влаштував чистку в українських шкільних підручниках. Незабаром школярі забудуть про наявність гендерної дискримінації в книгах.
Нагадаємо, Зеленський отримав приємний привіт від Європи
Як раніше повідомляв "Знай.ua", ООН зробила неприємні висновки для України
Також Знай.ua" писав про те, що роботи зазнають расової дискримінації