У середу, 25 квітня, відбулась чергова сесія Верховної Ради, в ході якої було прийнято мовний закон.
Однак не обійшлося і без інцидентів.
Журналіст Знай.ua з місця події повідомляє, що надійшло повідомлення про замінування приміщення, будівлю оточили силовики.
Про загрозу повідомили охоронці парламенту, наразі правоохоронці перевіряють інформацію.
Розмір виплат зміниться: що чекає на пенсіонерів у 2025 році
"Тисяча Зеленського": як батькам отримати гроші за своїх дітей
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Варто нагадати, що закон про мову, який довго обговорювали за дверима комітетів Ради, парламент прийняв у четвер, 25 квітня.
За законопроект "Про забезпечення функціонування української мови як державної" у другому читанні та в цілому проголосували 278 народних депутатів.
Кореспондент Знай.ua повідомляє подробиці після завершення голосування.
"Хоч голосуванням і поставлено крапку щодо головного документа, який регулюватиме мовне питання у нашій країні, люди, які увесь час голосування чекали під Радою, не збираються розходитися. Дуже багато поліції", - каже журналіст.
Окрім того, під будівлею Ради зведено сцену - до людей вийшли нардепи, які виступали за прийняття закону.
Перед мітингувальниками виступили нардеп В'ячеслав Кириленко, представники духівництва новоствореної автокефальної української церкви.
До людей звернувся і Міністр культури Євген Нищук, який відзначив, що "25 квітня назавжди увійде в історію України".
Нагадаємо, у четвер, 25 квітня, Верховна Рада ухвалила законопроект №5670-д "Про забезпечення функціонування української мови як державної". Переможець виборів президента Володимир Зеленський прокоментував ухвалення закону про мову.
Як повідомляв раніше Знай.ua, при затвердженні мовного закону, в країні з'явиться посада Уповноваженого з захисту української мови.
Також Знай.ua писав про те, що поки українці слідкують за перипетіями у Раді, а медіа зайняті висвітленням прийняття закону про мову, АМКУ дозволив Ахметову купити ще 2 обленерго і стати монополістом на ринку постачання електроенергії.