У вівторок, 23 квітня, співробітники Держбюро розслідувань нагрянули в НАБУ із обшуком.
Про це стало вдомо із екстреного повідомлення журналістів Hromadske.UA.
Наразі відомо тільки те, що обшук пов'язаний із рослідуванням корупційних схем в Укроборонпром.
Результати обшуку у офісі антикорупціонерів поки невідомі.
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Нагадаємо, з'явилися нові подробиці корупційного скандалу в "оборонці".
Відомо, що більша частина так званого "листування" на 87 сторінках, яке підлеглі Луценка передали навесні 2017 року до НАБУ, стосується розслідувань протиправної діяльності компаній, якими керують два нардепи.
Про це повідомляє прес-служба НАБУ.
"Йдеться про факти заволодіння 300 млн куб. м. газу (кримінальне провадження від 12.12.2016 р.) Та одного з епізодів заволодіння коштами "Укрзалізниці" (виробництво від 31.03.2016 р.)", - заявили в Бюро.
Так, у першому випадку до кримінальної відповідальності притягуються посадові особи і неформальні куратори ТОВ "Енергія-Новий Розділ" та ТОВ "Енергія-Новояворівськ", бенефіціарами яких є два народних депутати (один з них - голова комітету Верховної Ради з питань транспорту).
"Досудове розслідування у цій справі завершено, матеріали відкриті стороні захисту для ознайомлення, після чого її передадуть до суду. Встановлено суму збитків - 1,4 млрд грн", - зазначили в НАБУ.
Як повідомляв раніше Знай.ua, стало відомо, що Солом'янський суд Києва залишив Владислава Бельбаса на посаді директора державного розрахункового зовнішньоторговельного підприємства "Спецтехноекспорт", який фігурує у справі за розтрату понад 55 мільйонів гривень.
Таке рішення в четвер, 18 квітня, прийняла слідча суддя Ірина Усатова за результатами розгляду клопотання НАБУ погодженого з САП.
Також Знай.ua писав про те, що особи, які допомогли родині директора НАБУ Артема Ситника продати землю в Криму, виявилися колаборантами Кремля - громадянами України, які після окупації Криму отримали російські паспорти, і ведуть на окупованому півострові туристичний бізнес, сплачуючи податки до казни окупаційної влади.