Україні і Грузії вдалося досягти домовленості про взаємне скасування візових вимог.
Цю інформацію повідомили в прес-службі Міністерства закордонних справ, передає "Политека".
У відомстві зазначили, що нововведення вступить в силу вже з 1 березня 2019 року.
Як відомо, Україна і Грузія нещодавно домовилися про доповнення до існуючого безвізового режиму, який діє між державами. Тепер вводяться взаємні поїздки громадян на підставі внутрішніх паспортів у формі ID-картки, які містять безконтактний електронний носій.
1000 гривень від держави: як отримати допомогу пенсіонерам
Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці
Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Нагадаємо, українські заробитчанки розповіли про свої роботи за кордоном і чому більше не можуть повернутися в батьківський будинок.
За словами жінок, які тривалий час працюють за кордоном - вони не можуть повернутися додому, тому що там їх вже сприймають як гостей. Історії оприлюднив сайт politeka.net.
"Я вже тринадцять років в Італії. Додому їжджу тільки в серпні, коли відпустка. Там син, онук. Але чи сумують вони за мною? Ми вже відвикли від сім'ї, і вони від нас теж. Сприймають, як гостей. Гроші беруть, ніби так годиться", - розповіла 48-річна Марія.
Жінка також розповіла, що у неї не складаються стосунки з італійськими чоловіками, оскільки "всі нормальні вже одружені, а розведені не потрібні".
Інша заробітчанка, 54-річна Наталія поділилася своїми враженнями і розповіла, що її дратує в місцевих чоловіків.
Раніше портал писав, що Рада зобов'язала уряд і президента ввести Україну до Європейського Союзу та Організації Північноатлантичного договору (НАТО).
Як повідомляв "Знай.uа", з 7 лютого 2019 року в Україні діє новий Закон "Про валюту і валютні операції".
Також "Знай.uа" писав, що президент Петро Порошенко побував у Верховній Раді. Він виступив з трибуни парламенту перед голосуванням за зміни до Конституції щодо вступу України в НАТО і ЄС.
Дивіться: Як Україна може використати досвід Грузії у війні з Росією?