The American Journal of Clinical Nutrition в 2007 році проводили дослідження, в ході якого вдалося знайти революційний метод зниження зайвої ваги.

Для експерименту було набрано дві групи людей, які щодня отримували однакову кількість калорій. Різниця в раціоні харчування була лише в тому, що одні розтягували їжу на три рази (вранці, вдень і ввечері). Друга група харчувалася лише в певне часове вікно. У підсумку друга група показала значні зміни у фігурі, включаючи втрату жирової тканини.
Виходячи з цього дослідження вдалося зробити висновок, що при отриманні їжі протягом обмеженого часу наш організм спалює більше калорій.

Як таке може бути?
Калорії відкладаються двома способами: у вигляді швидко спалюваного глюкогена, який відкладається в печінці і м'язах та у вигляді повільно спалюваного жиру, який відкладається в інших місцях. Якщо пояснити це простими словами, наприклад з ранку ви думаєте про кружку кави, а організм думає про те, де йому брати енергію. Найчастіше організм бере швидко згораючий глюкоген, який знаходиться в печінці. Але якщо добре поснідати з ранку, організм перемикається на надійшов джерело енергії. Після чого, запускається процес, про який ми всі знаємо: коли надходить калорій більше, ніж ми витрачаємо це призводить до відкладення жиру. Коли вдається витрачати весь глікоген, організм бере калорії, які були відкладені "на запас".
Саме це 8-ми годинна концепція харчування, коли правильним буде починати свій день не зі сніданку, а з фізичних вправ, щоб наш організм брав раніше закладені калорії.

Іноді при такому режимі дня ми можемо відчувати голод. Але цей голод можна обдурити, так як для отримання бажаного результату ми не повинні збивати цей режим. Можна зайнятися бігом, який знижує бажання вживати їжу або почистити зуби, пожувати жуйку, з'їсти цукерку без цукру, зайнятися йогою або на крайній випадок відвернути себе заняттям іншими справами, щоб думки переключилися в інше русло і ви забули про те, що голодні.

Популярні новини зараз

Дешевий зв'язок для пенсіонерів: у "Київстар" зробили заяву

"Тисячу Зеленського" дозволили отримати ще одним способом: як скористатися можливістю

Стосується всіх одержувачів пенсій: українцям дали 30 днів на явку до ПФУ

В ТЦК поставили крапку у питанні мобілізації 50-річних чоловіків: "Є директива..."

Показати ще

Раніше, портал "Знай.ua", розповів про те, що стрибки на скакалці допомагають активно працювати практично всіх груп м'язів. Стрибки на скакалці застосовують боксери, якщо їм необхідно в короткий термін знайти форму, а також прискорити процес зменшення відсотка жиру. Стрибаючи на скакалці, не тільки зможете скинути зайву вагу, але і вирівняти спину.