Політичний експерт Юлія Курнишова розповіла, яким корисним уроком для України може стати партерство США та Південної Кореї.
У колонці на ZN.ua вона зазначила, що Київ має захищати свої інтереси власними зусиллями. На її думку, присутність США в тому або іншому регіоні не означатиме здатність зібрати усіх партнерів в єдиний фронт, адже протиріччя між ними існуватиме.
"Стати важливим для США партнером і домогтися від Вашингтона формального визнання цього факту - не означає гарантувати інтереси держави. Адже наші інтереси можуть стикатися з інтересами не тільки супротивників США, але і інших партнерів", - пише Курнишова.
Експерт зазначила, що Вашингтон, відволікаючись на протиріччя, втрачатиме час та ресурси на подалання кризи. Крім того, обов'язки перед партнерами нерідко зв'язують Штатам руки, і вони перетворюються на стороннього спостерігача.
"Навіть оформлення партнерських відносин з Вашингтоном - лише проміжний результат, що не звільняє від необхідності продовжувати роботу і робити її бажано так, щоб захищати свої інтереси насамперед власними силами", - додала Курнишова.
Масові перевірки чоловіків на вулицях, у барах, транспорті: що потрібно знати
ПриватБанк попередив про нові обмеження: що зміниться з 1 червня
Платити не обов'язково: українцям показали "лазівку" у комунальних нарахуваннях
ТЦК записують в ухилянти і подають у розшук чоловіків з відстрочкою: несподівана причина
Як повідомляв портал "Знай.ua", представник гуманітарної підгрупи Тристоронньої контактної групи по врегулюванню конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко вважає, що Путін зацікавлений у дискредитації "нормандського формату".