Літній туристичний сезон закінчується. Жителі північних і центральних регіонів України вже надягають теплі речі, коли на півдні, а також анексованому півострові ще тепло.

Незважаючи на це жителі Криму скаржаться на відсутність відпочивальників. Свідченням цьому являються фотографії нечисленних туристів на напівпорожній набережної Ялти.

Добірку фото зробив uainfo.

Ще до анексії Криму до кінця вересня це мальовниче місце було забито українськими відпочивальниками.

Читайте також: Порожні пляжі Феодосії: провал сезону в Криму (фото)

Популярні новини зараз

Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги

ТЦК дали 20 днів: що потрібно зробити військовозобов'язаним

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Артем Ляшанов після скандалів та низки програних справ у судах вирішив приховати кримінальні сліди своєї платіжної системи Bill_Line

Показати ще

Нагадаємо, що через анексію Криму українці цього року масово відпочивали в одеській Затоці та Лазурному Херсонської області. Пляжі були переповнені, всі місця забиті.