Громадська організація "Шевченківська народна самооборона" звернулася до Національного антикорупційного бюро України з вимогою перевірити інформацію про незадекларовані квартири народного депутата, заступника голови фракції БПП Олександра Третьякова, які знаходяться в Тель-Авіві (Ізраїль).

Зокрема, Громадська організація вказує на поширену у низці ЗМІ та соціальних мережах інформацію про те, що Олександр Третьяков володіє нерухомістю за кордоном, яка ним, відповідно до Закону України "Про запобігання корупції", не була задекларована, як це належить особі, уповноваженій на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, ним не було вказано в електронній декларації квартиру площею 307 кв.м. по вулиці Ha-Yarhon, будинок 19 в Тель-Авіві, вартістю 5,5 млн. доларів США(на момент купівлі у 2011 р.). За оприлюдненою журналістами інформацією, ще близько 1,6 млн. дол. було витрачено на ремонт та придбання меблів. А утримання цієї нерухомості (комунальні послуги, Інтернет, паркінг тощо) вартує біля 2 тисяч доларів на місяць, тобто 24 тисячі доларів на рік.

Судячи з наведених журналістами копій документів, квартира була придбана Олександром Третьяковим ще в 2011 році. А оплата квартири здійснювалась із рахунків офшорної компанії Structure One Corp., представником якої є Володимир Каретко, бізнес-партнер Олександра Третьякова та з березня 2016 року - голова Святошинської районної у м. Києві державної адміністрації.

Проте, ні в декларації О.Третьякова, ні в декларації В.Каретка вказана компанія та квартири не зазначені.

Популярні новини зараз

Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть

Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році

Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

"Шевченківська народна самооборона" нагадує, що Кримінальним кодексом України (а саме, ст. 3661 Кодексу), передбачена відповідальність суб'єктів декларування за подання завідомо недостовірної інформації у деклараціях. На переконання громадських активістів, матеріалів, наведених у матеріалах ЗМІ, цілком достатньо для того, щоб внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочати розслідування, щоб здійснити повну, об'єктивну та неупереджену перевірку вказаної інформації.