За підрахунками Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, тарифи на електричну енергію для населення виростуть з 1 вересня у межах 4,50 -17 грн.

Вартість електроенергії залежатиме від обсягів споживання, передає 5 канал.

"На другому етапі (з 1 вересня 2015 року) вартість електричної енергії для населення збільшується, порівняно з чинними тарифами на електроенергію для побутових споживачів, в середньому за умови споживання на місяць: 50 кВт-год - на 4,50 грн; 100 кВт-год - на 9 грн; 150 кВт-год - на 17 грн", - сказано у повідомленні.

Кількість абонентів, які споживають до 150 кВт-год/місяць, становить 60% від загальної чисельності населення.

Читайте також: В Україні збільшать понад 80 видів соціальних виплат

Популярні новини зараз

Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій

Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати

Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку

Індексація пенсій у 2026 році: на скільки та у кого зростуть виплати

Показати ще

Нагадаємо, постанова НКРЕКП від 26 лютого 2015 року передбачає поетапне підвищення тарифів на електроенергію, яка відпускається населенню.

З 1 вересня відбувся другий етап підвищення тарифів. Усього передбачено п'ять таких етапів.