На КПП "Лужники" на кордоні з Угорщиною досягнутий повний хаос – люди змушені проводити в чергах понад трьох годин. Виникла ця ситуація на тлі введення нових правил, які обмежують ввезення товарів без мита. Про це повідомляє "Мукачево".

Верховна Рада змінила правила безмитного ввезення товарів в ручному або супроводжуваному багажі, обмеживши сумою до 500 євро (в аеропортах - до 1 тис. євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше діб і в'їжджає в країну не частіше одного разу протягом 72 годин.

Таким шляхом в Україні вирішили боротися з так званими "піджаками", на яких підприємці оформляли вантажі. Однак страждають від цього всі, хто вирішив перетнути кордон. Тепер митний контроль проходять усі без винятку - як водії, пасажири і пішоходи. Саме це і призвело до непередбаченої ситуації. Цікаво, що нові митні правила вступили в силу 1 січня 2018 року.

У будок митного контролю тиснява і сварки. Насправді пасажирів ніхто не перевіряє на наявність товару. Проте всіх без винятку опитують про мету візиту за кордон.

Нагадаємо, у Києві на бульварі Дружби народів, біля станції метро, перекинулася вантажівка. Машину з проїжджої частини не могли усунути більше трьох годин.

Популярні новини зараз

У Херсоні ліквідували чергового колаборанта - загинув на місці

Михайло Подоляк викрив Олексія Данилова в неправильній "інформаційній кампанії", назріває скандал

Скандального Євгена Червоненка зловили на кордоні з Польщею - стояв у черзі за допомогою для біженців

Делікатно потягує цигарку: напівгола Кейт Бекінсейл показала димок між своїх ніг

Показати ще

Крім того, по вулиці Володимирська Києва люди знову помітили представника несанкціонованих паркувальних сервісів.

Дивіться сюжет про пробки

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", синоптики прокоментували складну ситуацію на дорогах Києва.