До кінця цього місяця з'явиться остаточне рішення щодо Ryanair, адже переговори із компанією вже вийшли на фінішну пряму. Тому цілком ймовірно, що дешеві рейси варто очікувати не пізніше лютого 2018-го.

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів міністр інфраструктури Володимир Омелян:

"З Ryanair ми вже на фінальному етапі переговорів. Я сподіваюсь, що її прихід відбудеться в січні-лютому. Є технічні моменти, які ми завершуємо, але загалом все добре. У нас не було поступок, порівнюючи з тими позиціями, які ми мали минулого року", – підкреслив він.

Омелян додав, що спілкування із представниками компанії пройшло легко, хоча раніше був ризик зриву угоди:

Популярні новини зараз

Гороскоп на тиждень 23-29 червня для всіх знаків Зодіаку: авантюра Овнів, важливий крок Раків та тривога Скорпіонів

Шара закінчилася, готуйте гроші: Київстар скасовує популярні дешеві тарифи

Замість канікул – мобілізація: студенти втратять захист від ТЦК – кого заберуть влітку

Квартиру можуть визнати безхазяйною: українцям анулюють право власності на житло - кому приготуватися

Показати ще

"Мені шкода, що минулого року вони зупинилися, бо українці вже з вересня 2017 року могли абсолютно дешево літати в ЄС як зі Львова, так і з Києва. Я вірю - 2018-й буде роком лоукостів. Я переконаний, що ця та інші компанії будуть літати в та з України, бо це не лише зручно для українця, це зручно для іноземного туриста, який полетить і залишить тут свої гроші", – пояснив міністр.

Дивіться: міністр Омелян. Переговори з Ryanair на фінальній стадії

Як повідомляв портал "Знай.ua", урядовець розкрив деталі епопеї із Ryanair.