Україна отримала шанс на поліпшення і зміцнення відносини з Польщею після того, як в останній змінилися міністри.

У цьому впевнений політичний аналітик Інституту євроатлантичного співробітництва Володимир Горбач. Він зазначив, що колишній польський уряд негативно впливав на ставлення з Україною.

"Попередній уряд Польщі увійшов в конфронтацію не тільки з Україною, але і з багатьма європейськими країнами, найголовніше - з Брюсселем, Європейським союзом. Тому у глави ПІВ Ярослава Качинського постало завдання змінити склад Польщі. І він його змінив на технократів. Зміна восьми міністрів - фактично, новий склад уряду", - сказав Горбач.

Він упевнений, що нові польські міністри намагатимуться виглядати краще, ніж їх попередники. Цей шанс Київ не повинен упустити.

Популярні новини зараз

Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей

Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо"

Головне за ніч: доля замінованої Запорізької АЕС, ЗСУ утилізували важливу у росії персону, а Притула взявся допомогти захисникам Азовсталі

Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти

Показати ще

Нагадаємо, на посаді глави МЗС Польщі змінили Вітольда Ващиковського, який не раз жорстко висловлювався за українсько-польським відносинам.

Українці в Польщі

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що за минулий рік кількість іммігрантів з України до Ізраїлю зросла на 20%. У 2017-му сюди приїхав 7 161 українець, серед них є повернулися ізраїльтяни і репатріанти.