З кожним роком в Україні стрімко зменшується кількість випускників, а тепер ця цифра стала просто загрозливо малою: ще трохи - і ситуація стане незворотною.

Як повідомляє портал Рoliteka, про це заявив Олег Шаров - глава департаменту вищої освіти Міносвіти і науки України.За його інформацією, у 2018-му році останній дзвоник пролунає для 200 тисяч українських абітурієнтів. У Міністерстві освіти і науки стверджують, що це пік демографічної кризи.

"Згідно з демографією, у 2001 році Україна пройшла мінімум народжуваності, після чого вона почала потроху, може, зовсім невеликими темпами, але все-таки відновлюватися. І оскільки в 2001 році була маленька народжуваність, то відповідно, в 2018 році буде і найменша кількість випускників 11 класів. Цифра буде порівнянна з 200 тисячами, остаточну цифру органи державної статистики оприлюднять в січні", - заявив Шаров.

Популярні новини зараз

Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців

Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей

Київстар, Галичина, АТБ-Маркет та інші вже ділять Крим після повернення: "Ми своє резервуємо"

14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"

Показати ще

Україна потрапила у демографічну воронку


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що вчені б'ють на сполох: зовсім скоро в Україні зникнуть назавжди десять мов.