Західні держави не бачать можливості ефективної співпраці із нинішньою українською владою через її корумпованість та неспроможність до законодавчих змін.

Про це заявив глава політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко в ефірі телеканалу ZIK.

«Сподіватись на якісну зміну ситуації не лише по Донбасу, а взагалі в Україні, з цією владою неможливо апріорі. Тому що той рівень підтримки і на Заході і в рамках Нормандської четвірки, який був у 2014 році, суттєво відрізняється від сьогоднішнього. Том що розчарування від корумпованість української влади помітне на всіх позиціях і в економіці і в тому, що розробляють у Укроборонпромі… Це все очевидно для Заходу. Про це вже відкрито говорять в Європі, зокрема у тих інтерв’ю, які дають іноземні депутати в Німеччині, в Сполучених Штатах. Червона карточка вже видана цій владі», – зазначив Андрій Ніколаєнко.

Глава партії «ОСНОВА» також заявив, що для ефективного керівництва державою в Україні необхідна зміна Конституції, на таку яка б відповідала сучасним реаліям та потребам населення.

«Питання у тому, як відбудеться перезавантаження влади після виборів в Україні. Чи буде це знову відкат, просто зміна осіб, або ж це буде зміна системи. Головне, що українська нація має відбутись, вона відбулась де-факто, а де-юре ми живемо в пострадянській Конституції 1996 року. Цей документ був прийнятий у результаті зговору еліт та під тиском президента Леоніда Кучми, вночі в напівсоціалістичному парламенті. Тож, коли ми кажемо, що Україну треба об’єднати навколо правильної ідеї, як ми українці будемо жити, ми маємо на увазі нову, народну Конституцію. Написавши таку Конституцію ми зможемо будувати успішну країну», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Популярні новини зараз

Путіну потрібна перерва: Подоляк розповів, чого чекає божевільний дід

Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло

Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди"

Потап "відповів" на запрошення співака Позитива повернутися в Україну: невже переконали репера

Показати ще

Дивіться: Українці живуть за пострадянською Конституцією, - Андрій Ніколаєнко

Як повідомляв портал "Знай.ua", експерти оприлюднили прогноз щодо вступу України в НАТО у 2018 році.