Біографія

Евгений Водовозов: источник: YouTube

Євген Наумович Водовозов народився 27 листопада 1973 року.

Знак Зодіаку: Стрілець

Народився в рік Водяного Бика

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: православний

Чому Водовозова називають рішалою і гаманцем Кернеса? На які суми чиновник кинув харків'ян? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Евгений Водовозов: источник: YouTube

Євген Водовозов - одружений чоловік. Дружина - Ганна Водовозова. Супутниця життя чиновника працює на ПрАТ Автотранспортне підприємство 16329.

Крім того, Ганна займається розвитком власного бізнесу і зареєстрована як приватний підприємець. Згідно з офіційними даними, зайнята в сфері організації оптової торгівлі меблями, килимами та освітлювальною технікою.
Подружжя виховує трьох дітей: дочок Єлизавету, Марію і сина Петра.

Освіта

Перше вищу освіту Водовозов отримує в 1996 році. Стає дипломованим менеджером в невиробничій сфері. Уже в 2001 році стає дипломованим фахівцем у сфері інформаційних систем. Також є дипломованим державним управлінцем.

Крім того, в 2004 році Євген Наумович закінчує аспірантуру на кафедрі економіки і менеджменту в Харківському державному технічному університеті радіоелектроніки.

Кар'єра і бізнес

Згідно з власним запевненням, першим місцем роботи Водовозова був ресторан швидкого харчування McDonald's. В даній мережі він працював ще студентом в період з травня 1997 по листопад 1999 року. Відзначено, що він працював спочатку в бригаді продавців, а після займався навчанням нових співробітників.

У 2000 році Євген Наумович починає працювати касиром в Мегабанку, але вже в середині того ж року повертається до навчання, якій присвятив наступні п'ять років життя.

У 2004 році Євген Наумович починає свій бізнес і стає офіційним підприємцем, займаючись торгівлею в роздріб в спеціалізованих магазинах.

Перший кар'єрний прорив очікує Водовозова в 2006 році, коли він стає главою підприємства Южспецстрой інжиніринг, після чого переходить на державну службу. Перше місце держ.служби - Харківська міська рада, в якому він спочатку був радником городсько голови, а пізніше - очолив департамент транспорту і зв'язку мерії.

У 2010 році харків'янин переїжджає до Києва, в якому працює на посаді начальника Головного управління транспорту та зв'язку. У той же момент часу працює в транспортному департаменті Київської міської державної адміністрації

У 2014 році чиновник повертається до рідного Харкова, в якому до кінця року працює головою департаменту інноваційного розвитку промисловості і транспортної інфраструктури при обласній адміністрації. Тоді ж Євген Наумович починає щільно співпрацювати зі скандальним харківським мером Геннадієм Кернесом, ставши його радником. На цій посаді займався питаннями стратегічного розвитку. У 2015 році Водовозов стає заступником мера з інфраструктурних питань.

Паралельно з розвитком кар'єри чиновника, Євген Наумович розвивав політичну кар'єру. Вперше намагався потрапити до Верховної Ради в 2002 році, увійшовши в передвиборний список партії Озиме покоління, програвши гонку. Незважаючи на провал на виборах, все ж працює в четвертій версії українського парламенту на посаді помічника народного депутата Дмитра Святоша.

Членом Харківської обласної ради стає в 2015 році. Потрапляє до місцевого парламенту від партії Відродження - того ж Кернеса. У раді є членом постійної комісії з питань екології, надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків.

Крім того, Водовозов працює доцентом Харківського Національного університету міського господарства ім. А. Н. Бекетова. Працює на кафедрі економіки підприємств, бізнес-адміністрування та регіонального розвитку.

Євген Водовозов є забезпеченою людиною. Згідно з даними податкової декларації, - власник трьох земельних ділянок на рідній Харківщині. Також три земельні ділянки є у його дружини Анни. Дружина чиновника володіє нерухомістю в Харкові, в кримському Судаку і Черкаській Лозовій.

Є у сімейства Водовозова і цінне майно - наручний годинник швейцарського виробництва в кількості трьох штук. Анна Водовозова задекларувала також куртку з хутра соболя і шкіряну сумку від Chanel.

Є у чиновника і його дружини автомобіль марки Ford Fusion 2008 року випуску, Nissan Juke 2016 року і Toyota Land Cruiser 200.

Євген Наумович лише за офіційними даними, заробляє в рік більше 700 тисяч гривень. Кошти отримані в якості зарплати в університеті і на державній службі. Дружина заступника харківського градоначальника є гривневим мільйонером і заробляє більше одного мільйона гривень на рік в якості приватного підприємця.

Пара також задекларувала солідні запаси готівки: 200 тисяч доларів і 132 тисячі гривень - у Євгена Наумовича, а у Анни - 700 тисяч гривень.

Компромат і чутки

Євген Водовозов: джерело: YouTube

Євген Водовозов - один з найбільш одіозних і скандальних чиновників в рідному Харкові. Його відкрито називають не тільки наближеним скандального мера Кернеса, але також його скарбником і місцевим рішалою. Деякі ЗМІ називають його посередником при здійсненні корупційних схем між місцевими елітами і київськими чиновниками.

Заступника харківського мера також звинувачували в здійсненні махінацій на закупівлі комунального підприємства Горелектротранссервіс, яке уклало сорок договорів з компанією Генпрофбуд на спорудження зупинок громадського транспорту по всьому місту.

В ході дослідження умов тендеру вдалося з'ясувати, що в Харкові на потріби місцевої транспортної інфраструктури витратили в два рази вище за ринкову ціну.

Крім того, компанія Генпрофбуд, контракти з якою уклав чиновник, раніше неодноразово була фігурантом кримінальних проваджень за звинуваченннями у виведенні бюджетних коштів через фіктивні фірми та ухиленні від сплати податків.

На даний момент слідчі органи працюють над викриттям зв'язку між підприємствами Генпрофбуд і Технопрофі Груп, керівництво яких звинувачують в здійсненні підставних тендерів і розігруванні угод з Київпастрансом.

Генпрофбуд почав активно фігурувати в якості переможця харківських тендерів 2014 році, відразу ж після того, як Водовозов повернувся в місто. З цього моменту, в розмовах харків'ян згадка імені чиновника і слова хабар зустрічалося регулярно.

Ще один корупційний скандал виник в 2018 році, коли Євгенія Наумовича звинуватили в укладенні підставних договорів на реконструкцію трамвайних переїздів з двома компаніями-підрядниками. Йдеться про угоду між компанією Елавтопас на реконструкцію двох переїздів в Харкові на загальну суму в 92 мільйони гривень. Крім того, тоді ж були укладені ще три договори з Южспецстроем на 25,53 млн гривень.

За результатами дослідження угод вдалося з'ясувати, що керівником компанії Елавтопас була Ольга Голінка, яка називається подругою Водовозова. Компанія Южспецстрой зареєструвала однаковий номер телефону і однакову адресу разом з компанією Южспецстрой Інженеринг, яка належить Наумові Водовозову - батькові віце-мера Харкова Євгена Водовозова.

До всього іншого, в документації вказано, що при здійсненні робіт будуть використовуватися ексклюзивні технології, патенти на яких належать самому Євгену Водолозову і його брату Олександру.

Фотографії

Евгений Водовозов: источник: YouTube

Євген Водовозов: джерело: YouTube

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата в Фейсбук.