Біографія

Вадим Сидорчук народився 2 листопада 1979 року в селі Судилків, що знаходиться в Хмельницькій області.

Знак Зодіаку: Скорпіон, рік Жовтої Кози
Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською

Чи дійсно Вадим Сидорчук - чесний і прогресивний український політик і підприємець? Дійсно, чи його єдиний винахід має цінність і приносить гроші? Чи правда, що він «плутався» з даними власної декларації? Про це та багато іншого, ви дізнаєтеся в цьому матеріалі.

Сім'я

Нардеп є сімейною людиною. Дружина Сидорчука також є уродженкою Рівненській області. Досьє політика має дані про те, що її звуть Леся Собченко і вона також є випускницею Рівненського інституту слов'янознавства.


Дружина скандального політика донині працює у Виконавчому комітеті в рідному Рівному. Леся займає пост головного спеціаліста інформаційно-аналітичного відділу.

Відзначимо, що Вадим Сидорчук є багатодітним батьком. Діти займають багато місця в житті депутата, який намагається проводити з ними, як можна більше часу.

Згідно з офіційними джерелами, Сидорчук має сина Владислава і двох дочок: Соломію і Анну.

Освіта

Вадим Сидорчук, біографія якого має багато цікавих фактів, з 1987 по 1997 року проходив навчання в загальноосвітній школі №1, розташованої в містечку Шепетівка (Хмельницька область).

У період з 1997 по 2003 роки Вадим Сидорчук проходив навчання в Рівненському інституті слов'янознавства. Є випускником факультету міжнародної інформації.

Кар'єра і бізнес

Нинішній народний депутат почав кар'єру, навчаючись на останніх курсах Рівненського інституту. Вадим Сидорчук отримав роботу в компанії «Контраст Груп». Студент почав займатися оптовою та роздрібною торгівлею продуктами харчування.

Перша посада «діамантового менеджера» була трохи тривіальною - менеджер. Уже в 2003 році Сидорчук став главою відділу маркетингу на першій фірмі, яку очолив вже в 2005 році. На наступний рік бізнесмен починає кар'єру громадського діяча і засновує громадську організацію «Словацький клуб».

У 2008 році в житті і кар'єрі Вадима Сидорчука починається нова глава. Він переходить на роботу в компанію «Торговий дім« Любисток ». Підприємець займається виробництвом натуральних спецій, приправ, а також прянощів.
У політику Вадим Сидорчук, компромат на якого легко знайти в Мережі, прийшов в політику в 2010 році. Видний підприємець ставати депутатом Рівненської обласної ради від «Фронту змін».


Потрапити до Верховної Ради Сидорчук вперше намагається в 2012 році. Однак, його місце в списку виявилося непрохідним і він був змушений залишитися на малій батьківщині і чекати свого часу.

«Усміхнулася удача» Сидорчуку лише в 2014 році. Вадим Васильович приєднується до «Народного фронту» і проходить в стіни Верховної Ради під тридцятим номером виборчого списку.
Політик починає займатися питаннями митної і податкової політики. Також Сидорчук в складі восьмого скликання парламенту курирує міжпарламентські відносини з такими країнами, як: Японія, Узбекистан, Китай, Білорусь, Туреччина, США, Латвія і Чехія.

Також нардеп відзначився роботою на посаді заступника члена Постійної делегації Верховної Ради в Парламентській асамблеї Євросоюзу, названої «Східні сусіди».

Роки роботи в стінах парламенту пройшли для Сидорчука досить плідно. За минулий термін він виступив співавтором двадцяти трьох законопроектів, а також оформив дев'ять депутатських запитів. Однак, як видно, Вадим Васильович не відрізняється любов'ю до публічних виступів, оскільки слово в стінах парламенту за весь час він брав лише два рази.

Сидорчук - відповідальний народний обранець і був присутній на сімдесяти семи відсотках засідань українського парламенту восьмого скликання. Крім того, Вадим Васильович був присутній майже на вісімдесят відсотків засідань «рідного» комітету у справах податкової та митної політики.

Вадим Сидорчук не приховує того факту, що є вкрай забезпеченою людиною. Нардеп має власну квартиру в Рівному, площею шістдесят один квадратний метр. Житлом він обзавівся в 2006 році, витративши на покупку двісті шістдесят тисяч гривень.

Спільно з дружиною Сидорчук також володіє двома земельними ділянками в Рівному, площа яких становить «солідні» дві тисячі квадратних метрів. Уже в 2016 році подружжя стало власниками житлового будинку, площею триста тридцять квадратів. Згідно з офіційними даними, настільки велика нерухомість обійшлася їм в «скромну» суму в сто сімдесят тисяч гривень.


Великий будинок опалюється габаритними котлами, які також були внесені в декларацію Сидорчука і нібито коштували близько 100 тисяч гривень.
Не шкодує грошей Сидорчук на догляд за власною дружиною. Так, обраниця нардепа має цілу колекцію ювелірних виробів: ланцюжки, браслети, сережки і кільця, виконані з дорогоцінних матеріалів і прикрашені діамантами.
Політик має і власний автопарк, який складається з двох іномарок і фургона. Сидорчук Вадим Васильович їздить на джипі «Мітцубіші» і авто авто марки «Ауді». Відзначимо, що останнім авто обійшлося йому в більш ніж три мільйони гривень.


В якості народного депутата Сидорчук заробляв трохи більше 200 тисяч гривень на рік. Також Вадим Васильович отримує близько півмільйона в рік в якості роялті. Кошти надходять від продажу упаковки для сипучих товарів, запатентованої нардепом у 2015 році.


Сидорчук мають банківські заощадження, які становлять приблизно чотириста шістдесят одну тисячу гривень. Має політик і готівкові кошти: понад один мільйон сто тисяч гривень і близько тридцяти п'яти тисяч доларів.

Компромат і чутки

Вадим Сидорчук має неоднозначну репутацію і «нагороджений» прізвиськом «діамантовий» депутат.


Свою репутацію політик зіпсував фактом декларування частини доходів на родичів, а точніше - на матір. Згідно з даними джерел, мама нардепа є мільйонером.


Галина Аврамівна Сідорчук вказана в якості власниці фірми власного сина - «НОВА - ПАК». Жінка нібито внесла з статутний фонд підприємства майже два мільйони гривень.


Літня жінка також за документами володіє Рівненським комбінатом святкових прикрас, в який інвестувала майже два з половиною мільйони гривень. Актив Галина Сидорчук ділить з сестрою дружини рідного сина.


Сам політик заперечує факт того, що  лише переоформив свій бізнес на матір, щоб уникнути можливих складнощів з законом. Вадим Васильович Сидорчук наполягає на тому, що його мати більше п'ятнадцяти років займається бізнесом і заробила все своєю працею.


Більше того, саме рідна мати платити Сідарчуку роялті за його особистий винахід - форму у вигляді фігурного мішечка для упаковки сипучих продуктів. Винахід Вадима Васильовича нібито можна побачити в багатьох національних мережах, в яких реалізовується продукція марки «Любисток».


Скандал в суспільстві виник, коли дружина політика задекларувала величезну колекцію ювелірних виробів: шість кілець з діамантами, сережки з цими ж дорогоцінними каменями, діамантові браслети і інкрустований камінням ланцюжок.


Наявність такої солідньої кількості діамантів у подружжя політика викликало бурю обурення в Мережі. Користувачі звинувачували політика в жадобі наживи на посаді нардепа і використанні свого становища для особистого збагачення.
Сам Сидорчук стверджує, що колекція діамантів з'явилася не просто так, а виключно в якості інвестицій. Дружина Вадима Васильовича нібито довгі роки вкладала гроші в «ювелірку» і має намір пізніше скористатися даними вкладеннями.


Помічений політик і на податковому шахрайстві. Так, в 2016 році мати нардепа нібито подарувала йому величезний будинок з ділянкою землі в Рівному. Однак, нерухомість оцінили в трохи більше чотириста тисяч гривень, не дивлячись на те, що її ринкова вартість становить понад п'ять мільйонів.
Сам Сидорчук категорично заперечує ці звинувачення і говорить про те, що оцінка його власності була проведена ще в кінці нульових років, коли ціни на об'єкти були гараздо менше, ніж в наші дні.


Бурю обурення в Мережі також викликав той факт, що мільйонер офіційний син багатої матері «не посоромився» забрати гроші, виділені на компенсацію проживання і комунальні послуги іногороднім депутатам.

Фотографії

Відео

Посилання

Фейсбук