Біографія

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Олена Володимирівна Кошелева народилася 14 липня 1990 року.

Знак зодіаку: Рак

Народилася в рік Сталевого коня

Національність: українка

Розмовляє російською, українською, англійською

Віросповідання: християнка

Коханкою якого горілчаного короля нібито була Кошелева? Чому вона ховалася від журналістів в будівлі Верховної Ради і як саме хотіла допомогти корупціонерам? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Про особисте життя та родину молодого політика в відкритих джерелах інформації не знайдено. Окремі джерела відзначають, що батько Кошелевої - багатий і впливовий чоловік. Батьком нардепа називали директора Харківського лікеро-горілчаного заводу Володимира Кошелєва. Мати Валентина Кошелєва - свого часу була відповідальна за оформлення і збір акцизів на спиртні напої на території Харківської області. Батьки політика добре відомі на Харківщині і пишаються дочкою, фото якої вкрай популярні в мережі.

Відповідно до неофіційної інформації, Кошелева довгий час перебувала в стосунки з народним депутатом від Блоку Петра Порошенка Давиду Макарьяну, якому вона народила двох дітей.

Освіта

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Олена Володимирівна в 2005 році закінчила Харківську школу №158. У 2012 році Кошелева стала випускницею Харківського університету радіоелектроніки. Має диплом за спеціальністю економічна кібернетика.

У 2013 році отримувала другий диплом про вищу освіту. Випускниця Національного технічного університету будівництва і архітектури в Харкові. Є дипломованим архітектором.

Кар'єра і бізнес

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Про кар'єру Кошелевої мало що відомо. Згідно з офіційною інформацією, в 2012 році вона стала адміністратором дорогого ресторану Ciro`s Pomodoro.

Політик заявляла, що в 2014 році вона активно займалася волонтерською діяльністю, що і привело її до Верховної Ради. Різкий кар'єрний стрибок дівчина здійснює восени того ж року, коли обирається народним депутатом від фракції Радикальної партії Олега Ляшка.

У парламенті Кошелева займалася формуванням державної економічної політики, регулюванням державних закупівель, і політики в сфері побутових відходів та металобрухту Комітету Верховної Ради України з питань економічної політики. У Верховній Раді восьмого скликання вона також була секретарем групи з міжпарламентських зв'язків з Італією і членом груп з міжпарламентських зв'язків з Туреччиною, Фінляндією, Катаром, Австрією, КНР і Норвегією.

Декларація Кошелевої мала інформацію лише про те, що вона жила на зарплату депутата, що не перевищує 300 тисяч гривень. Нерухомого або рухомого майна вона нібито також не мала.

Популярний блогер в соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм.

Компромат і чутки

Алена Кошелева: джерело: Facebook

За недовгу політичну кар'єру Олена Кошелєва потрапила в безліч скандалів. Факт того, що 24-річна на той момент депутатка потрапила в парламент відразу ж після університету і не мала на той момент ні політичного, ні трудового досвіду, - стурбував багатьох.

Ходили чутки, що мандат Кошелевої купив багатий спонсор, але більшість джерел схилялися до того, що за депутатством дівчини стояв так званий горілчаний король Донецька. Відповідно до джерел, крім багатого батька у дівчини був і забезпечений коханець, а саме, колишній член Партії регіонів Павло Климець. За депутатство Олени багатий залицяльник нібито заплатив лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку кілька мільйонів доларів.

Заяви Кошелевої і членів її тодішньої партії про те, що дівчина є досвідченим і знаменитим волонтером визнали брехливими. Особисто політик заявляла, що допомагала Харківському військовому госпіталю, після чого група волонтерів Сестра милосердя АТО, які відзначили, що ні разу не бачили Кошелеву і тим більше не отримували від неї ні копійки в якості матеріальної допомоги.

Бурю обурення в мережі викликав перший же вихід Кошелевої в якості народного депутата на пленарне засідання. Восени 2014 року, коли Україна перебувала в найжорстокішій кризі в новітній історії, Олена Володимирівна прибула в розкішній норковій шубі і з золотим айфоном. З собою на нове місце роботи вона взяла дорогу шкіряну сумку.

Охороняти депутата в парламент прибула її особиста охорона, яка буквально затуляла її від журналістів і не давала ставити їй питання. Тоді мережу облетіла новина про те, що Кошелева навіть не змогла відповісти на питання про державний устрій України, в парламент якої її й обрали.

У 2015 році Олену Володимирівну навпростець звинуватили в роботі та лобіюванні інтересів великих корупціонерів. Кошелева подала до Верховної Ради законопроект № 3637, який надавав можливості обходити систему Прозорро і підвищував шанси корупційних зловживань під час проведення державних закупівель.

У багатьох ЗМІ обговорювалися бурхливі стосунки між Кошелевою і Макарьяном, які постійно сварилися і мирилися, сходилися і розходилися. Джерела заявили, що подружжя вирішило спробувати зберегти сім'ю і до кінця депутатських каденцій обох спільно проживали в елітному столичному житловому комплексі Новопечерські Липки.

У 2019 екс-нардеп потрапила в кримінальні хроніки, коли зловмисники розкрили її дороге авто марки Range Rover, з якого викрали велику суму грошей і цінні речі.

Фотографії

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Відео

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Алена Кошелева: джерело: Facebook

Посилання

Сторінка політика в Фейсбук

Сторінка політика в Інстаграм