Біографія

Владимир Боднар: Источник: Честно.юа

Боднар Володимир Михайлович народився 22 липня 1960 року в селі Ратуш, що знаходиться на території Ямпільського району Вінницької області.

Знак зодіака Рак

Народився в рік Сталевого Щура

Віросповідання: православний

Говорить російською та українською

Ставлеником якого скандального депутата є Володимир Боднар і в чому саме його звинувачують журналісти? - Відповіді на ці та багато інших питань, ви знайдете в цій статті.

Сім'я

Владимир Боднар: источник: my.ua

Володимир Боднар не розкриває інформації про своє особисте життя і вкрай рідко дає інтерв'ю. Досьє на депутата має дані про те, що він протягом усього дорослого життя перебуває у шлюбі з Людмилою Іванівною Боднар. Подружжя стали батьками дочки по імені Інна.

Освіта

Владимир Боднар: источник: Политека

Біографія Володимира Михайловича не обійшлася без згадки про вищу освіту. Так, в 1987 році він став випускником сільськогосподарського інституту в Умані. Є професійним агрономом.

У 1991 році Володимир Михайлович закінчив аспірантуру Українського науково-дослідного інституту садівництва, розташованого в Києві. Захистив роботу по плодівництву. Також є кандидатом сільськогосподарських наук. В Інтернеті і відкритих бібліотеках можна знайти близько двадцяти шести робіт Бондар, присвячених темі садівництва.

Кар'єра і бізнес

Згідно з офіційною інформацією, Володимир Боднар розпочав трудову діяльність в 1987 році. Тоді він став технологом консервного заводу в колективному господарстві Більшовик, розташованому в селі Безводне Ямпільського району Вінницької області. На даній посаді він пробув до 1988 року.

Другим місцем роботи майбутнього депутата стала Українська академія аграрних наук, в якій він працював науковим співробітником.

У 1994 році Боднар займає місце керуючого справами в Державному комітеті земельних ресурсів. У період з 1995 по 1996 року він працював помічником міністра сільського господарства України.

У другій половині 90-х років він займався бізнесом і керував великим підприємством Агроінвест.

У 1998 році Боднар приєднався до роботи Благодійного фонду Українська скринька. З 2000 по 2004 роки Володимир Михайлович керував Фондом інтелектуальної співпраці під назвою Україна - 21 століття. В кінці 2004 року його ім'я з'являється в документах на права керування компанії Меджестік.

У великій політиці Боднар з'являється лише в 2010 році, коли стає членом бюро у фракції Всеукраїнського об'єднання Батьківщина.

Великим київським політиком Віктор Михайлович стає лише в 2015 році. Він виграє вибори в Київську обласну раду і стає головою комісії з питань будівництва, комунальної власності та приватизації. У тому ж році приєднується до партії Кріп.

Віктор Боднар ніколи не приховував інформації про свої доходи. Згідно власною заявою депутата, за 2018 рік він заробив більше двох з половиною мільйонів гривень, які отримав від своєї підприємницької діяльності. Політик має багато нерухомості, яку здає в оренду.

У декларації заявлено, що Віктор Михайлович має квартиру і два приватних будинки в Київській області, а також апартаменти в самій столиці. Крім того, його дружині належить дві квартири в Івано-Франківській області.

Подружжя Боднар є власниками відразу ж двадцяти земельних ділянок на території Київської області, а також мають землю у Вінницькій, Івано-Франківській, Львівській та Запорізькій областях.

Боднар є власником авто марки Фольксваген, випущеного в 2016 році.

Компромат і чутки

Володимир Боднар є одним з ворогів Юлії Тимошенко і її партії Батьківщина. До чорного списку політичної сили він потрапив в 2010 році, після того, як його звинуватили в скоєнні протиправних дій зі спотворення волевиявлення громадян на виборах депутатів усіх рівнів. Є дані, що депутат працював на Партію Регіонів і допомагав їм підтасовувати результати виборів.

Боднар нібито не допускав представників окремих політичних сил на вибори для чого використовував протизаконні і антинародні рішення, розганяв мирні протести громадян і системно зловживав наданими їм владними повноваженнями.

У немилість до Тимошенко Боднар потрапив після того, як у співпраці з політіками Майбоженко і Губським створив клон Батьківщина в Київській області, тим самим саботуючи партію Юлії Володимирівни.

Також Боднара називають давнім другом і партнером одіозного народного депутата від тієї ж Батьківщини Богдана Губського. Підприємець є найбільшим землевласником країни і постійно звинувачується в рейдерських захопленнях підприємств, а також великих земельних ділянок. Зокрема, йому приписували захоплення Біличанського лісу. У благодійних фондах того ж Губського Бондар свого часу і був директором.

Крім того, в 2008 році Боднар фігурував серед незаконних забудовником Пейзажної Алеї у Києві в якості керівника підприємства Камертон-2004, що входить в сферу інтересів Українського майна того ж Губського.

Фотографії

 

Відео

 

Посилання

Посилання на сторінку депутата на сайті партії Кріп.