Біографія

Ирина Геращенко: источник: file.liga.net

Ірина Геращенко народилася 15 травня 1971 року в Черкасах.

Сім'я

Ирина Геращенко: источник: Википедия

Ірина Геращенко перебуває у шлюбі з бізнесменом Антоном Зацепіним. Подружжя виховує двох дочок і сина Олександра.  Родина не є публічною.

Освіта

Ирина Геращенко: Источник: aif.ru

Одна з найбільш успішних жінок в сучасній українській політиці має блискучу освіту. У 1988 році Ірина Геращенко з відзнакою закінчила Черкаську середню школу № 26. Отримавши шкільний диплом вона в тому ж році вступила на факультет журналістики Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

Зі стін ВНЗ Ірина випускається в 1993 році. Геращенко з відзнакою закінчила факультет журналістики КДУ, є професійним журналістом.

На одному дипломі про вищу освіту майбутній політик не зупиняється. Є данні, що у 2011 році Ірина Володимирівна закінчила Дипломатичну академію України при МЗС України. Має ступінь магістра зовнішньої політики. Уже будучи знаменитою і впливовою - в 2012 році Геращенко знову повертається за студентську лаву і вступає на юридичний факультет рідного університету імені Тараса Шевченка.

Кар'єра і бізнес

Ирина Геращенко: источник: rudenko.kiev.ua

Ірина Геращенко почала працювати в середині 90-х в програмі ТПО «Молодість». Пізніше стає керівником студії «Відродження».

У 1998 року Ірина Геращенко переходить на канал «Інтер». З початку 2000-х працює на «Профі-ТВ».

У період з 2002 по 2005 року Ірина Володимирівна працювала прес-секретарем дирекції Міжнародного фонду сприяння інвестиціям, а потім підприємства МФСІ.

Перший великий успіх в журналісткою кар'єрі Геращенко відбувається в 2006 році, коли вона стає главою одного з найбільших інформаційних агентств України - УНІАН.

Однак. увагу громадськості і преси приходить до Геращенко набагато раніше. Так, в середині 2000-х вона починає роботу в політиці. Ірина Володимирівна попадає в історію як прес-секретарка третього президента України Віктора Ющенка, який правив в період з 2005 по 2010 роки.

З посади прес-секретаря глави держави Геращенко йде в 2007. Вірна соратниця лідера Нашої України йде на підвищення і отримує мандат народного депутата. У Верховній Раді Ірина Геращенко займається питаннями інформаційного забезпечення інтеграційних процесів і очолює відповідний комітет Ради.

У 2012 році Ірина Геращенко покидає лави прихильників Нашої України і йде з ближнього кола колишнього президента Ющенка, який втратив підтримку народу і авторитет. Колишній журналіст і досвідчений політик стає членом команди Віталія Кличка і входить до лав нині розпущеної партії Удар. Колишній чемпіон з боксу і майбутній мер Києва в той момент активно будував політичну кар'єру і отримав підтримку від Геращенко, яка вже мала значний досвід в політиці.

Під час Революції Гідності Ірина Геращенко була однією з героїнь протестних репортажів і вела активну діяльність проти тодішньої більшості Партії регіонів і Віктора Януковича, контролюючих Верховну Раду. Брала участь в акціях протесту в Києві, а також голосувала за зміщення президента-втікача Віктора Януковича і призначення виконуючим обов'язки глави держави Олександра Турчинова.

Після перемоги Петра Порошенка на президентський виборах навесні 2014 року Ірина Геращенко вступає в його партію Солідарність і стає депутатом сьомого скликання Верховної Ради.

Піком політичної кар'єри Ірини Геращенко на даний момент можна назвати літо 2014 року, коли вона була призначена уповноваженою з мирного врегулювання конфлікту в Донецькій і Луганській областях. Складну роботу колишня журналістка отримала від Президента Порошенко. Даний період в житті політика виявився одним з найбільш важкий за все життя і кар'єру, оскільки саме Геращенко займалася врегулюванням наслідків конфлікту на Донбасі, який знаходився в гострій фазі в період 2014 - 2015 років. Саме тоді вона стає одним із найпопулярніших політиків у соціальній мережі Facebook.

Чергове досягнення чекає вірну прихильницю президента Порошенко в 2016 році, коли вона стає віце-спікером ВР. Геращенко стає другою жінкою в історії українського парламентаризму, що отримала таке високе призначення.

У 2019 року в результаті дострокових парламентських виборів Ірина Геращенко знову обирається в народні депутати. Політик стає народним обранцем від нового політичного проекту свого давнього патрона і п'ятого президента України Петра Порошенка.

На даний момент є членом Комітету Верховної Ради України з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва.

Крім того, займає пост члена Постійної делегації Національної парламентської групи в Міжпарламентському Союзі.

За професійні успіхи нагороджена орденом княгині Ольги. Має звання «Заслужений журналіст України».

За підсумками 2017 року Ірина Геращенко заробила 565 тисяч гривень. Кошти отримані в якості заробітної плати і компенсації діяльності народного депутата. Крім того, політик не відмовилася від отримання матеріальної допомоги на дитину.

Ірина Геращенко має готівкові кошти - 85 тисяч гривень, 32 тисячі доларів і 4 тисячі євро. Має майже 20 тисяч доларів заощаджень в банку.

Має авто «Лексус» за 1 мільйон гривень. Нерухомість політику не належить.

Також має колекцію живопису, і коштовностей.

Компромат і чутки

Ирина Геращенко: сайт 24 канал

Ірина Геращенко - не скандальна фігура. За довгі роки політичної кар'єри критикувалася за підтримку президента Ющенка. Всіляко відстоювала інтереси свого «шефа» не дивлячись на всю спірність фігури третього президента сучасної України.

З'являлася інформація, що Ірина Геращенко пов'язана з компанією СFС Соnsulting, яка змагалася за отримання державних контрактів від МЗС. Крім того, звинувачувалася в підтримці інтересів чоловіка-бізнесмена в парламентських і провладних колах.

Ірина Луценко часто звинувачується кумівстві і вирішенні особистих і професійних завдань через своїх впливових друзів. Зокрема, їй приписують зв'язки з Вірою Ульяченко, Ольгою Герасим'юк, Олександром Третьяковим, Марією Іоновою, Іриною Луценко та багатьма іншими.

Гучний скандал за участю Ірини Геращенко стався в кінці 2018 року, коли під час позачергового засідання Верховної Ради вона зажадала виведення із залу нардепа від Батьківщини Сергія Влащенко. В ході засідання за введення надзвичайного стану після атаки росіян на українські військові кораблі в Керченській протоці між Влащенко і Геращенко виникла сварка, в ході якої чоловік-нардеп назвав віце-спікера нецензурним словами, що призвело до обурення Геращенко. Пізніше політики публічно помирилися в залі засідань.

Після початку роботи дев'ятого скликання Верховної Ради колишній віце-спікер і член партії колишнього президента Порошенко стала головною скандаліскою парламенту. Політик відрізняється непрімеренною і вкрай агресивною позицією по відношенню до шостого президента Зеленського та його політичнії сили Слуга народу.

Зокрема, Ірина Геращенко назвала членів партії Слуга народу з зеленими чоловічками з Криму, а також соратників Зеленського гітлерюгендом. Представники провладних партій не пробачили Геращенко дані слова і навіть розглядали її тимчасове відсторонення від участі в засіданнях за образи, проте дана міра так і не була зроблена парламентаріями.

4 листопада 2019 року Ірина Геращенко потрапила в заголовки всіх ЗМІ, зажадавши у СБУ розслідувати факт перебування російського депутата на місці майбутнього розведення військ поблизу Золотого. У своєму зверненні нардеп звинуватила нинішній МЗС, СБУ та інших правоохоронців в некомпетентності і зраді національних інтересів.

Потрапила Геращенко в скандальні заголовки ЗМІ і після того, як встала на зашиту скандальної екс-глави НБУ Валерія Гонторевой, яку вона назвала першою політичною біженцем нової влади.

Також Ірина Геращенко критикувала проект Закону про імпічмент, поданий президентом Зеленським, відзначаючи, що документ не несе реального сенсу, а провести процес відсторонення від влади глави держави відповідно до його нормами все одно не буде можливим.

Ірина Геращенко продовжує систематично принижувати депутатів від Слуги народу. Наприклад, вона публічно образила депутатів від партії Зеленського, відправившись на лінію зіткнення на Донбасі, прокоментувавши поїздку таким чином: дурне поїхало в турне.

Також Геращенко впевнена, що соратник президента Зеленського Андрія Єрмак веде переговори про встановлення миру на Донбасі, представляючи Україну стороною, що програла.

Фотографії

Ирина Геращенко: источник: muzh-zhena.ru

Ирина Геращенко: источник: gordonua.com

Ириан Геращенко: источник: fakty.ua/

Відео

Посилання

Посилання на сторінку Геращенко в соціальній мережі Фейсбук.https://www.youtube.com/watch?v=EbhyEmidROw