Біографія

Владимир Крейденко

Володимир Крейденко народився 8 травня 1987 року в Мелітополі

Знак Зодіаку: Тілець

Народився в рік Вогненного Кролика

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православний

Чому Володимир Крейденко приховує від ЗМІ інформацію про своє минуле? Хто може бути покровителем молодого депутата і яким чином він досяг успіху? - Відповіді в цій статті.

Сім'я

Владимир Крейденко

Про сім'ю і особисте життя Володимира Крейденко нічого не відомо. У відкритих джерелах немає інформації про наявність у нього дружини і дітей. Згідно з даними джерел, молодий політик сконцентрований на професійному житті, проте встигає зустрічатися з дівчатами не концентруючись на створенні сім'ї.

Освіта

Владимир Крейденко

Досьє на Володимира Крейденко в Мережі досить багате на опис його успіхів в науці. Зокрема, нардеп є випускником Київського міжнародного університету. Виходець із Мелітополя також є колишнім студентом Національної академії державного управління при президенті України. У період з 2010 по 2012 роки він проходив навчання на кафедрі політичної аналітики і прогнозування.

Крім того, офіційна біографія Крейденко, опублікована в Мережі, має багато даних про його додаткові стажуваннях і курси.

У 2009 році він проходив підготовку в Європейській молодіжний організації, в якій навчався реалізації молодіжних проектів на території ЄС.

Влітку - восени 2011 року Володимир Крейденко стажувався в Стратсбурзі (Франція), де перебував у Європарламенті на стажуванні за програмою Роль молоді в прийнятті державних і наддержавних рішень.

У 2013 році він їде в Брюссель, в якому проходить навчання на базі Європейського економічного і соціального комітету.

Крім того, Володимир Вікторович має звання кандидата наук з державного управління.

Кар'єра і бізнес

Владимир Крейденко

Володимир Крейденко починає кар'єру в 2009 році. Першою його офіційної роботою стає посада викладача кафедри Політології в Інституті психології і соціально-політичних наук при Київському міжнародному університеті.

З 2011 року він починає позиціонувати себе як громадський діяч і стає засновником і главою Політичної Партії республіканців.

Володимир Вікторович працював у Національному комітеті з питань захисту моралі, яка значилася структурним підрозділом Міністерства інформаційної безпеки, створеного за президентства Порошенко.

У різні роки Крейденко значився помічником і консультантом народних депутатів України шостого і восьмого скликання.

Попрацював Володимир Вікторович та в Швеції. Згідно з даними офіційної біографії, в період з 2012 по 2013 роки він жив в Стокгольме, де працював в Європейській молодіжний громадській організації «ACTIVE-Sobriety, Friendship and Peace».

У період з 2015 по 2017 року Крейденко значився виконавчим директором організації Антикорупційний штаб.

У 2019 молодий політик досягає нового піку в кар'єрі і стає народним депутатом Верховної Ради України дев'ятого скликання. У парламенті представляє пропрезидентську силу Слуга народу. Його посаду в Раді на данний момент звучить як заступник голови Комітету Верховної Ради з питань транспорту та інфраструктури.

Крім того, в біографії молодого політика траплялися й інші події. У 2004 році він був головою правління молодіжної організації Краще без .. У 2006 році він став головою правління Всеукраїнської молодіжної громадської організації Совість і Надія України.

У прес-релізах молодого депутата вказані його численні знаки відмінності. Так, Крейденко має Почесну грамоту Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту. Є переможцем в номінації Кращий молодий політик України 2009 року, а також одержувачем грантової допомоги від президента в 2012 році.

На стіні Володимира Вікторовича можна знайти почесні грамоти від Національної академії державного управління при президенті України, від Мелітопольського міського виконавчого комітету і подяку від Голови Запорізької обласної державної адміністрації, голови Святошинської районної адміністрації і мера Києва. Є номінантом на Премію Верховної Ради за внесок у розвиток парламентаризму і місцевого самоврядування.

Компромат і чутки

Владимир Крейденко

Володимир Крейденко є молодим і початківцям політиком, навколо якого ще не встигло виникнути безліч скандалів. Однак, один із слуг народу вже встиг стати суперечливою фігурою.

Безліч питань і суперечок викликало призначення депутата на посаду заступника голови транспортного комітету Верховної Ради. Передбачалося, що посада дістанеться куди більш досвідченому і дорослому кандидату - Владиславу Криклію. Однак, несподівано для всіх посада дісталося молодому політику, що не має ніякого досвіду в транспортній галузі.

Призначення на важливу посаду в комітет з питань транспорту та інфраструктури було розкритиковано громадськістю, а вибір Слуги народу пояснили необхідністю кадрових рокіровок, яким віддали перевагу над принципом призначення професіоналів на свої пости.

Особисто Крейденко визнавав факт того, що не має досвіду роботи з транспортом або інфраструктурою, однак оправдовался це тим, що працював в антикорупційній організації і розслідував злочинні схеми в цій сфері.

Однак, досягнення Володимира Вікторовича в сфері боротьби з корупцією також досить сумнівні. Не дивлячись на той, факт, що в суспільній сфері він працює аж з 2004 року в його послужному списку немає жодного помітного розслідування, яке викликало ніякого резонансу.

Ходять чутки, що фігуру молодого політика просувають на самій верхівці. Особисто депутат підтверджує той факт, що дружить з багатьма службовцями Офісу Президента і членами фракції Слуга народу, проте всіляко відмовляється визнавати факт наявності у нього покровителя серед влади.

Вкрай підозрілим виглядає і той факт, що про депутата вкрай мало інформації. Немає ніяких даних про сім'ю або особисте життя молодого чоловіка, а інформація, доступна на нього в Мережі, явно була розміщена його піарниками.

Крім того, Крейденко називають одним з політиків, які відразу ж покинули коло прихильників Петра Порошенка після того, як стало зрозуміло, що він не виграє президентські вибори. Весною 2019 року він пішов з поста помічника народного депутата від ББП Валерія Корпунцова і приєднався до Слуг народу. Свій вибір політик депутат пояснив свою втомою від виконання обов'язків помічника.

Відзначимо, що потрапляння Крейденко в списки Слуги народу спочатку викликало безліч суперечок і питань у експертів і його однопартійців. Однак, вище керівництво провладної сили так і не прокоментував вибір молодого депутата в якості свого представника.

Фотографії

Владимир Крейденко

Владимир Крейденко

Владимир Крейденко

Відео

Посилання

Посилання на офіційну сторінку депутата в соціальній мережі Facebook.