Біографія

Дмитрий Лубинец

Дмитро Валерійович Лубинець народився 4 липня 1981 року в Волновасі, що знаходиться в Донецькій області.

Знак зодіаку Рак

Народився в рік Металевого Півня

Розмовляє російською, українською та англійською

Віросповідання: православний

Чим запам'ятався пресі уродженець Волновахи Дмитро Лубинець? Чим вразила Мережу його особисте листування? У яких порушеннях звинувачували нардепа? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Дмитрий Лубинец

Біографія Дмитра Лубинця, доступна в відритих джерелах в Інтернеті, досить скупа на деталі його особистого життя. Згідно з офіційними даними, він має дружину Лубинець Яніну Вікторівну. У пари є двоє дітей: син Данило і дочка Валерія.

Освіта

Дмитрий Лубинец

Дмитро Лубинець закінчив звичайну загальноосвітньню школу в рідній Волновасі. У 1998 році майбутній нардеп переїхав до Донецька, де вступив до місцевого Національного університету. Є випускником історичного факультету. Проходив навчання на кафедрі міжнародних відносин і зовнішньої політики. Має диплом спеціаліста в сфері міжнародних відносин.

Досьє на Дмитра Валерійовича також має дані про те, що він проходив навчання в харківській Національній юридичній академії імені Ярослава Мудрого. Має диплом спеціаліста в сфері правознавства. Як профіль в документах вказана судово-прокурорська спеціалізація.

Кар'єра і бізнес

Дмитрий Лубинец

Згідно з офіційними даними, майбутній самовисуванець в парламент почав працювати в 1996 році. Першою зайнятістю Лубинця була діяльність менеджера по роботі з корпоративними клієнтами в малому комерційно-виробничому підприємстві на зразок кооперативу під назвою АТТ. На своїй першій роботі Дмитро Валерійович протримався до 1998 року.

У трудовій біографії Лубинця є білі плями. Так, офіційні біографи нардепа стверджують, що в період з 1998 по 2004 роки він ніде не працював.

Повернувшись в сферу зайнятості, Лубинець почав працювати адміністратором в СПД-ФО Ходорченко, де протримався всього лише рік.

У 2005 року він почав свій бізнес і відкрив торговий центр в рідній Волновасі.

У 2010 році Дмитро Лубинець почав політичну кар'єру і виграв вибори в Волноваський міській раді шостого скликання. У той же період він став першим заступником голови громадської організації під назвою Народно патріотичний союз Донбасу.

У 2012 році Лубинець починає юридичну практику і стає одним із співробітників КФС Практика.

Прорив в кар'єрі Лубинця трапився в 2014 році. Тоді виходець з Волновахи стає депутатом восьмої версії Верховної Ради України. Виграє вибори по одномандатному виборчому округу №60. Набравши майже половину голосів представників рідного регіону, він перемагає кандидата від Опозиційного блоку Артема Марчевського.

У період з 2014 по 2019 року Лубинець активно працює в Комітеті Верховної Ради. Займається питаннями регламенту, а також організації роботи парламенту.

У 2019 Дмитро Валерійович знову балотується до Верховної Ради на все тому ж рідному шестдесятом окрузі і знову перемагає, проте цього разу набираючи менше голосів - трохи більше 35%.

У дев'ятому скликанні парламенту Волноваський депутат також активно працює. Його нова посада звучить, як голова Комітету з прав людини. Також його цікавить питання деокупації окупованих територій Донецькьої і Луганської областей, а також Крим і проблема Севастополя. Додатково в сфері його інтересів значиться захист національних меншин та складності міжнаціональних відносин.

Будучи народним депутатом Дмитро Лубинець регулярно декларував доходи. Згідно з даними декларації, за підсумками 2018 року його заробив майже півмільйона гривень. Всі гроші прийшли на рахунки депутата в якості офіційної зарплати. При цьому, його дружина Яніна за рік заробила трохи менше 50 тисяч гривень.

У сім'ї Лубинець виявилися солідні запаси готівки, які складають понад два мільйони гривень.

У власності Дмитра Валерійовича значиться житловий будинок в рідній Волновасі, площа якого складає трохи менше 70 квадратних метрів. Також в місті у нього є квартира в 80 квадратів, а у дружини - апартаменти майже в 90 квадратів. За Лубинець також значаться земельні ділянки площею 888 і 20 тисяч квадратних метрів.

Дмитро Валерійович встиг обзавестися відразу ж п'ятьма автомобілями. Так, у нього є три вантажівки і дві машини марки Лексус.

Компромат і чутки

Дмитрий Лубинец

Дмитро Лубинець не є найскандальнішим українським політиком, однак на нього все ж доступний компромат в Мережі.

Вперше ставши народним депутатом, він приєднався до тодішньої партії влади - Блоку Петра Порошенка. Однак, Волноваський депутат запам'ятався тим, що одним із перших вийшов з фракції, відразу ж після того, як стало зрозуміло, що Петро Порошенко не виграє президентські вибори 2019 року.

Крім того, навесні того ж року ім'я Лубинця знову потрапило в пресу, після того, як журналісти зробили знімки його особистого листування в сесійній залі.

Судячи з зроблених кадрів, народний депутат розбирав з якимось Вервейко Іваном Дмитровичем ділові питання. Депутат і його співрозмовник обговорювали новообраного президента Володимира Зеленського та одного з суддів районного суду в Волновасі на прізвище Мохов. Предметом розмови було винесення рішення про виїмку документів дільничної виборчої комісії з архівних установ Києва, Волновахи і Костянтинівки. Крім то, темою листування було налагодження відносин з президентом Зеленським та його оточенням.

Ще однією резонансною подією, пов'язаною з Дмитром Лубинцем, є його ідея про націоналізацію найбільшої роздрібної мережі АТБ. При цьому нардепа не бентежив той факт, що особисто він незаконно суміщав діяльність народного депутата і комерційного директора власного бізнесу. При цьому необхідність націоналізації АТБ, Лубинець пояснював злочинністю мережі.

У числі інших скандалів за участю Лубинця варто відзначити його спробу взяти на поруки підозрюваного в замаху на главу Державної продовольчої зернової корпорації.

Джерела в Печерському районі Києва заявляли, що Лубинець мав намір взяти на поруки якогось Миколи Стрепаченко, якого звинувачували в організації серії замовних вбивств, включаючи замах на керівника зернової корпорації України.

Депутат нібито мав намір заплатити 350 тисяч гривень застави за підозрюваного, якого звинувачують у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень бізнесменові і прив'язування бойової гранати до його авто.

Дмитро Лубинець також відомий конфліктами з мером Добропілля (Донецька область), якого він звинувачував у втечі в Німеччину від суду.

За його словами, градоначальник Андрій Аксьонов вилетів в Франкфурт-на-Майні, щоб не бути присутнім на суді в Краматорську, на якому йому б мали вибрати запобіжний захід у рамках процесу про підробку документів з його боку.

Колишній представник Блоку Петра Порошенко також вступав в конфлікт з кандидатом на вступ у Вищу раду правосуддя Гречковським. Лубинець заявляв, що слуга Феміди нібито отримував хабар у розмірі півмільйона гривень і не гідний місця в органі правосуддя.

Депутат стверджував, що вибори Гречковського до Вищої ради незаконні, тому що він не мав права вдруге баллатіроватися на посаду. Також Дмитро Валерійович дізнався, що вибори повинні були відбутися на території закритого гірськолижного курорту у Львівській області, що не дозволяло забезпечити вільні вибори і зробило б неможливим контролем за ними з боку громадськості і преси.

Фотографії

Дмитрий Лубинец

Дмитрий Лубинец

Дмитрий Лубинец

Відео

Посилання

Посилання на офіційну сторінку народного депутата в соціальній мережі Фейсбук.