Біографія

Михаил Цымбалюк

Михайло Михайлович Цимбалюк народився 21 листопада 1964 року в селі Пасічне, що знаходиться на території Івано-Франківської області.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Народився в рік Дерев'яного Дракона

Розмовляє російською і українською мовами

Віросповідання: православний

Як починав кар'єру нинішній соратник Юлії Тимошенко? Якому президенту України він зобов'язаний успіхам на посаді? Від куди він має гроші на розкішне життя і що думав про режим Януковича? Відповіді на ці та багато інших питань - у цьому матеріалі.

Сім'я

Михаил Цымбалюк

Біографія народного депутата досить скупа на подробиці його особистого життя. Політик завжди був досить закритою людиною і не поширювався з приводу своєї сім'ї.

Відомо, що Михайло Цимбалюк має дружину Зоряну Василівну, яка за освітою є професійним педагогом. Також він має сина Василя, який є випускником історичного факультету. Син впливового батька також має диплом юриста. Василь Цимбалюк очолює Тернопільську обласну молодіжну організацію Союз молоді України.

Освіта

Михаил Цымбалюк

Досьє Михайла Цимбалюка має дані про те, що він свого часу отримав гарну освіту. Так, в 1988 році він став випускником Тернопільського державного педагогічного інституту, який в наші дні носить назву Національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка.

Будучи вже дорослою і заможною людиною, Михайло Цимбал здобуває другу вищу освіту і стає випускником Міжрегіональної академії управління персоналом.

Уже в 2001 році Цимбалюк отримує третю вищу освіту і стає магістром Національної академії внутрішніх справ України.

Кар'єра і бізнес

Михаил Цымбалюк

Згідно з офіційними даними, Цимбалюк почав кар'єру в кінці 80-х років. Його першою роботою стала зайнятість на посаді директора дитячо-юнацької спортивної школи, розташованої в селі Кошляки (Підловолочіского району Тернопільської області).

Уже в 1988 році Михайло Цимбалюк, компромат на якого можна у великій кількості знайти в мережі, стає співробітником органів внутрішніх справ спочатку в СРСР, а потім в незалежній Україні.

Був заступником начальника УМВС України на території Тернопільської області. Уже в 2002 році Цимблюк очолює УМВС в Рівненській області.

Перше по-справжньому велике кар'єрне досягнення Цимбалюка чекає в 2004 році. Тодішній президент Леонід Кучма призначив правоохоронця головою Тернопільської обласної адміністрації. На цій посаді він пропрацював до кінця січня 2005 року, поки його не змістив новий президент Віктор Ющенко.

Покинувши губернаторське крісло, Михайло Михайлович стає начальником Департаменту кримінальної відповідальності міліції у справах неповнолітніх в складі МВС України.

У 2007 році Цимбалюк стає начальником ГУ МВС України в Полтавській області. На даній посаді він працює він працює аж до 2010 року, промінявши її через кілька місяців зайнятості на посаду начальника ГУ МВС України у Львівській області.

З приходом до влади в Україні Віктора Януковича починається різкий кар'єрний зліт Михайла Цимбалюка. Він призначений головою Тернопільської обласної державної адміністрації.

У 2011 році Михайло Михайлович за власною ініціативою залишає свій пост, промінявши його на місце ректора Львівського державного університету внутрішніх справ, на якій він пробув аж до кривавих подій февраля 2014 року.

У 2019 він знову повертається в політику, зайнявши п'ятнадцяте місце в передвиборчому списку партії "Батьківщина". Вперше в житті стає народним депутатом України.

Незважаючи на десятиліття роботи на високих посадах, Михайло Цимбалюк жодного разу не подавав декларацію про доходи. З чуток, є вкрай забезпеченою людиною, походження доходів якої так і не відоме.

Компромат і чутки

Михаил Цымбалюк

Михайло Цимбалюк є одним з найбільш скандальних представників Верховної Ради дев'ятого скликання. Крім того, входить в число небагатьох депутатів, які активно співпрацюють з режимом Януковича і належать до представників старої еліти.

Так, він безуспішно намагається приховати власні доходи і розкішний спосіб життя власного сина.

Будучи губернатором кількох великих областей, Цимбалюк намагався видалити з Мережі правдиві матеріали про його сина, а також впливати різними способами на представників ЗМІ.

Зокрема, Василь Цимбалюк за часів губернаторства батька мав вкрай скандальну репутацію. Славився любов'ю до розкішного способу життя і прояву власного багатства і впливу.

Єдиний син видного регіонала міняв дорогі швейцарські годинники, любив одягатися в дизайнерський одяг і носив тоді цінні телефони марки Верту, виконані з дорогоцінних металів і коштовностей, ціною від 10 тисяч євро.

Історик і юрист пересувався по місту в авто марки Лексус, ринкова вартість якого стартувала від 100 тисяч доларів. Ймовірно, Василь Цимбал мав впливових ворогів, оскільки після відходу батька в тінь невідомі підпалили його авто.

У кращих традиціях політиків старої української школи, Цимбалюк систематично звинувачується в незаконному збагаченні. Зокрема, львів'яни обговорювали між собою пристрасть свого тодішнього губернатора на відмиванні грошей з будівельних об'ктів. Ходили чутки, що Михайло Михайлович був настільки жадібним, що всіляко просив тодішню владу почати боротьбу за надання Львову права проведення Зимових Олімпійських ігор 2022 року.

Також як і сотні його колег серед вищих чиновників України, Цимбалюк нібито заробляв десятки мільйони гривень на розкраданні коштів, виділених на будівництво автомобільних доріг.

Михайло Михайлович, відповідно до джерел, відрізнявся величезною апетитом до грошей і не залишав від бюджетних коштів нічого. У 2011 році для підконтрольної йому області виділили сотні мільйонів гривень на будівництво нових доріг. Однак, трас європейського якості тодішні жителі Львова та області так і не побачили.

Цимбалюку також приписують підкуп місцевих депутатів. Джерела зазначають, що він намагався домовитися з місцевими бізнесменами на фінансування його проектів в обмін на місце в парламенті.

Нинішній соратник Юлії Тимошенко і народний депутат у складі наймолодшого в історії парламенту України свого часу не приховував своєї професійної та особистої симпатії до тодішнього президента Віктора Януковича.

Цимблалюк публічно заявляв, що Віктору Федоровичу вперше в історії органічно вдалося стати президентом усіх українців, незалежно від того місця, де вони проживають. Наскільки вірною виявилася оцінка нинішнього народного обранця по відношенню до президента-втікача сьогодні знає кожен дорослий українець.

У роки правління Януковича Цимбалюк викликав огиду висловлюваннями про те, що він був найбільшим прихильником Західної України. При цьому, схвальні висловлювання припадали під час перших сутичок на грунті національної та культурної ворожнечі.

Михайло Цимбалюк розповідав, що Віктор Федорович Янукович був дуже хорошою і душевною людиною, яка завжди могла привабити до себе і викликати довіру.

Після падіння Януковича і його втечі в Росію, Михайло Михайлович швидко змінив риторику і публічно заявив, що ніколи не любив колишнього президента і завжди відчував себе чужим у його команді.

Також Цимблюка ловили і на інших спірних заявах. Він публічно висловлював повагу всім міністрам внутрішніх справ України, включаючи Захарченко, який до цих пір звинувачується в організації масових вбивств в центрі Києва за часів Революції Гідності. Коли його перепитали, що він думає про злочини представника режиму Януковича, він почав відмовлятися від своїх слів і висловлюватися про посіпаку Віктора Януковича в неприємній манері.

Фотографії

Михаил Цымбалюк

Михаил Цымбалюк

Михаил Цымбалюк

Відео

Посилання

Особиста сторінка на сайті ВО "Батьківщина"