Більшість українських суддів не обмежуються власною посадою – вони намагаються влаштувати у провідні законодавчі та силові структури своїх родичів.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Останнім часом межі такого "кумівства" рекордно розширилися не тільки в судових установах, а й у правоохоронних органах, адвокатурі та нотаріаті.

Читайте також: Київський суддя придумав ноухау для хабарників

Ці дані підтверджують електронні декларації, у яких місце роботи близьких людей вказується обов'язково. Виявилося, що у Верховному Суді з двох десятків декларантів близько 18 оприлюднили інформацію про родичів, які влаштувалися у відповідні сфери. Деякі свого часу отримали керівні посади у ЗСУ.

Популярні новини зараз

Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання

З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам

В Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися

Більше жодних пільг: пенсіонерів змусять платити податок на землю

Показати ще

Згідно документації, своїм племінницям працювати на посаді помічниць "допомогли" двоє із них, інші – посприяли у працевлаштуванні дітей.

У Генеральній прокуратурі також не обійшлося без "кумівства" – щонайменше двоє осіб працюють там за протекцією впливових родичів.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що приховати хабар у досить незвичайний спосіб вирішив суддя Ігор Петрик – він зберігав незаконно отримані кошти просто під власною мантією: близько 20 тисяч гривень.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ КАНАЛ В ТЕЛЕГРАМ