Кандидат психологічних наук Олена Рихальська спробувала скласти психологічний портрет Арсенія Яценюка, Наталії Яресько та Володимира Гройсмана. Щоб донести українцям те, які насправді відчуття та переживання приховують ці політики. Про це пише Обозреватель.
Рихальска стверджує, Яценюк вичікує моменту, щоб не йти у відставку, і насправді дуже хвилюється, хоча зовні намагається зберегти спокій. Він просто чекає, коли його вороги зроблять помилку, а він зможе цим скористатись. У цьому прихована його стратегія, як політика. Міміка та жести Яценюка свідчать про особливе внутрішнє хвилювання, пов'язане із розумінням того, що він може втрати важілі свого впливу та крісло прем'єра.
Читати також: Вчені пояснили причини крикливості керівників
Проблеми Наталії Яресько базуються на тому, що в неї мало від реформатора: її суть це - технічний працівник, спеціаліст, який добре виконує чужі, вже кимось сформовані завдання, в той час, коли реформатор має робити це самостійно. Тому Яресько по суті не може бути реформатором, оскільки вона не має такого досвіду. Також Рихальська зауважила про те, що в Яресько твердий характер і вона вміє приймати вольові рішення.
Що стосується Гройсмана, на думку Рихальської, довкола нього існує певний ефект президентського "додатку", оскільки його дуже часто бачать в компанії Петра Порошенка. Так би мовити, амплуа "людини президента" в нього вже є, тому його всюдисуще вміння посміхатись пояснюється тим, що Гройсман дуже в собі впевнений. Його представляють, як реформатора, новатора і самодостатню людину. Також психолог стверджує, що Гройсман вміє пристосовуватись до нових обставин.