Юрій Луценко пообіцяв назавжди зникнути із суспільного та політичного життя країни в разі, якщо його діяльність на посту голови ГПУ завершиться повним провалом.

На думку Луценка, робота на новій посаді може завершитись для нього як і позитивно, так і повним крахом.

"Знаю, що буде в результаті успіху, який потрібен нам усім. І знаю, що буде в результаті провалу - я тоді йду з будь-якого політичного і громадського життя. Я цілком усвідомлюю свої дії. Але зараз я не хочу займатися політичними заявами. Я хочу налагодити роботу в одному з найважливіших напрямків українського життя", - повідомив Луценко під час інтерв'ю ТСН.

Читати також: Кого варто посадити Луценку?

На думку багатьох експертів, Луценко добровільно погодився на свою політичну смерть, з огляду на те, що він не справився із викликами ще на посаді голови МВС. Відтак, директор Центру досліджень правоохоронної діяльності Олег Мартиненко вважає, що Луценко взагалі не реформував МВС.

Популярні новини зараз

Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

"Він виконав дуже мало - я би оцінив це як одну шосту. Міліція не була реформована. Швидше з об'єктивних, а не особистих причин", - наголосив Мартиненко.

Інший експерт, правозахисник Євген Захаров, каже, що система так і не "прогнулась" перед головою МВС Луценком.

"Луценко обіцяв, але в повному масштабі у нього не вийшло. Система дуже важка, і щоб її змінити, потрібні докорінні реформи. В нього тоді не було таких можливостей - насамперед, через політичний конфлікт у таборі "помаранчевих", - пояснив Захаров.

Нагадаємо, Луценко пообіцяв використати досвід боротьби із фальсифікаціями проти людини, який він набув, перебуваючи у в'язниці.