Всесвітня організація охорони здоров'я провела масштабне дослідження в Україні на тему ожирiння і прийшла до невтішних висновків.

З'ясувалося, що кожен четвертий громадянин нашої країни страждає від надмірної ваги.

Згідно з останньою статистикою, Україна займає 14-е місце з 53-х у рейтингу "найбільш жирних країн". У списку лідерів — Туреччина, Мальта і Британія.

Співробітники Всесвітньої організації виробили обчислення за показниками маси тіла і зросту людини. Це проста методика, яку можна проводити на дому в цілях профілактики ожиріння.

Популярні новини зараз

Пенсіонери можуть отримати надбавку 500 грн після індексації: кому взагалі не пощастить

Частині пенсіонерів встановили доплату у 25% прожиткового мінімуму: хто на це має право

Понад 50 млн на користь агресора: дружина Медведчука Марченко підпільно фінансувала росгвардію та МВС рф

Від 510 до 8500 гривень: штрафи, які українському водієві доведеться платити за пасажирів

Показати ще

Наприклад, якщо ваша вага становить 98 кілограмів, а зріст — 160 сантиметрів, то отриманий індекс тіла буде дорівнювати 30, а це значить, що пора задуматися про свою дієту.

Нагадаємо, американські медики встановили, що голод надає омолоджуючий ефект.

Дослідники вивчили вплив бета-гидроксимасляной кислоти, під назвою β-гідроксибутират, на процеси старіння.

Зазвичай гідроксибутират формується в печінці при окисленні жирних кислот в період голодування, інтенсивних фізичних вправ, а також низькокалорійних дієт. При низькому рівні крові з'єднання служить джерелом енергії для мозку.

Нове дослідження показало, що гідроксибутират відповідає за зв'язок між обмеженням надходять в організм калорій і уповільненням процесів старіння. Крім цього, бета-гидроксимасляная кислота омолоджує ендотеліальні клітини, з яких складається поверхню кровоносних і лімфатичних судин.

Як повідомляв портал "Знай.uа" немецкие знайшли зв'язок між виникненням раку грудей і вживанням жирних молочних продуктів. У ході досліджень фахівці дійшли висновку, що висока употреление жирних молочних продуктів сприяє зростанню ракових клітин.

Також Знай.uа" писав, дослідники з Університету Нью-Мексико довела, що вживання марихуани пом'якшує симптоми цілого переліку захворювань.

Вчені давно довели, що ТГК (діюча речовина марихуани) здатна знімати біль, хронічну і при онкологічних захворюваннях, полегшувати симптоми епілепсії та ДЦП, депресії і посттравматичного розладу.