На тлі ухвалення доволі суперечливих положень щодо медичної реформи в Україні, нашим чиновникам було б доцільно поцікавитися, як це працює за кордоном.
Як повідомляє Clutch, фахівці лондонського інституту Legatum Intitute нещодавно склали рейтинг країн, які визнані справжніми лідерами у сфері лікування. До переліку увійшли:
Канада
В 1984 році вирішальну роль зіграв закон про здоров'я, який підтримали більшістю голосів. Хоча у роботі місцевих медиків також бувають огріхи, але навіть у порівнянні зі США вони суттєво вирвалися вперед.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня
Катар
Чи не найкращі стандарти лікування на всьому Близькому Сході – тут живе найздоровіша нація, і варто сказати, вся заслуга у впровадженні законопроектів про універсальну систему охорони здоров'я.
Франція
Факти говорять самі за себе: французи в середньому живуть не менше 82 років, а медичні послуги тут завжди надаються на дуже високому рівні.
Норвегія
З-поміж всіх скандинавських країн одна із найбільш дешевих в обслуговуванні пацієнтів. Особливо це стосується дітей віком до 16 років. Уряд вже давно запровадив значні дотації на підтримку провідних клінік.
Німеччина
Тривалість життя німців коливається у межах 81 року, а самі вони вважаються одними із найбільш здорових людей. Хоча ніколи не відмовляють собі у смачненькому, люблять поласувати ковбасою та випити пива не лише у свято.
Ізраїль
Країна відома високим рівнем підготовки хірургів, сюди часто відправляють українських пацієнтів, яким терміново потрібна операція із видалення небезпечних пухлин. Живуть в Ізраїлі переважно до 83 років.
Австралія
Тут дуже чисте повітря та хороша екологія, а лікарні завжди охайні, із привітним та кваліфікованим персоналом. На південній півкулі австралійці впевнено займають нішу людей зі стійким імунітетом та витривалістю організму.
Дивіться: ізраїльські лікарі навчають українських колег
СохранитьСохранитьСохранитьСохранить