Санкційний список США під кодовою назвою "Кремлівська доповідь" в останній момент перед подачею змінили.
Це підтвердив науковий співробітник аналітичного центру Atlantic Council Андерс Ослунд – саме він приймав участь у розробці документу.


Створений перелік мав на меті виконання вимог закону щодо протидії суперникам Америки за допомогою фінансових обмежень, що і було ухвалено Дональдом Трампом 28 липня 2017 року.


Готуйтесь до заморозків: що готує прогноз погоди до кінця тижня
Гороскоп на сьогодні, 23 квітня: середа несподіванок, перевірок і важливих виборів
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого внесли у чорний список через "Оберіг"
Українцям дозволили оплачувати лише половину платіжки за газ, воду та світло: кому пощастило
"Різні урядові органи сумлінно працювали над звітом, очевидна мета якого полягала у виявленні тих, хто заробив свій статок на незаконних контактах з Кремлем. В останню хвилину якийсь високопосадовець - ніхто не знає, хто саме – відкинув роботу експертів і замість цього вписав імена вищих посадових осіб з адміністрації президента Росії і уряду РФ, а також 96 російських мільярдерів зі списку Forbes", - пояснив він.
За словами Ослунда, цей чиновник висміяв попередню роботу фахівців і назвав її неефективною, але міністр фінансів Стівен Мнучін, підписавши цей список, "взяв на себе відповідальність за це ":
"Якщо ця виписка з телефонної книги Кремля матиме якийсь вплив, то вона згуртує російську еліту за Путіним, в той час як автори CAATSA прагнули її розколоти і запропонувати видатним росіянам можливість спокійно жити на Заході… Основний бенефіціар цього списку - президент Росії. Виникає питання: чому міністр фінансів (Мнучін) насміхається над санкціями США проти РФ і підписаним президентом (Трампом) законом ", - вважає представник Atlantic Council.
Дивіться: "Кремлівський список" демонструє Росії перспективи режиму Путіна", - Маломуж